reklama

Vyhlášen nový ročník ankety o Nej sestřičku! Příběhy známých tváří z nemocnic!

reklama

Řada známých tváří zavítala do Hotelu Majestic Plaza na setkání k příležitosti vyhlášení již šestého ročníku BATIST Nej sestřička, který se uskuteční 4.října v Náchodě. V úvodu tiskovkové konference místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková a Anna Skalická z České asociace sester, podpořily tuto dlouholetou akci pořádanou ve prospěch zdravotních sester. A nezapoměly se  pochvalně vyjádřit na adresu pořadatele Davida Novotného.

Starosta města Náchod a poslanec Jan Birke „Já jsem především nadšen myšlenkou poděkovat zdravotním sestřičkám. Je pravda, že oni moc uznání nemají, a proto je příjemné jim poděkovat během tohoto večera. Měli bychom jim děkovat neustále a jsem hrdý, že tato akce je v Náchodě dodal poslanec a starosta města Náchoda. Jan Birke. Chválu a podporu sestřičkám pěla i krajská radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková. Akci pořádá BATIST Medical a.s., Červený Kostelec a David Novotný. Nej sestřičky čekají disciplíny jako představen seí, otázka od poroty, módní přehlídka zdravotních oděvů od firmy Zdravtex, úkol z ošetřovatelství či taneční disciplína. Přihlašovat sestřičky můžete na stránkách www.nejsestricka.cz a to až do 1.5.2014. Co se v centru Prahy přihodilo?? … naštěstí nic závažného a opravdového, šlo jen o fingované zranění Davida Novotného a ošetřovatelky Daniely Šinkorové, při jehož zábavném ošetřování se přítomní hosté v rámci vyhlášení nového ročníku ankety o Nej sestřičku náramně pobavili.

Náročné povolání

Na vyhlášení nového ročníku dorazila i řada známých tváří. Mezi prvními osobnostmi, které přišli podpořit sestřčiky přispěchala Uršula Kluková, dále zavítala Daniela Šinkorová, Ivana Jirešová, Bohuš Matuš, Štěpánka Duchková, Míša Nosková, Hanka Křížková či Kamila Nývltová. „Přihlásit NEJ sestřičku mohou všichni. Je jedno kolik jí je let, výška či váha. BATIST Nej sestřička je soutěž, jejímž cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného i lidského, vyjádřit poděkování za náročnou práci zdravotních sester u nás i zviditelnit jejich poslání,“ uvedl David Novotný, organizátor soutěže. Marketingový ředitel společnosti BATIST Medical Pavel Mikyska poukázal na práci zdravotních sester se slovy: „Povolání zdravotní sestry je opravdu velmi náročné povolání a jsme rádi, že můžeme být u tohoto projektu.“ Finálový večer se bude konat 4. října 2014 v Náchodě. Generálím partnerem akce je Královéhradecká lékárna s pobočkami v Náchodě, Broumově, Dvoře Králové nad Labem, Hradci Králové a Batist Medical a.s. Červený Kostelec. Výtěžek z akce bude věnován pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a pro nemocnice v ČR. Pozvaní hosté z řad umělců nám prozradili něco málo ze svých zážitků z nemocničního prostředí.

Spousta celebrit

Daniela Šinkorová prozradila, že už v seriálu, kde hrála lékařku měla ráda zdravotní plášť. „Já jsem se toho nikdy nebála ani jako dítě,“ dodávala Šinkorová, která pospíchala na další akci. „Už jsem zdravá a v pořádku. Za poslední čtyři roky jsem strávila více jak čtyři měsíce v nemocnici a to díky operacím s kyčlemi. Jsem ráda, že to je za mnou,“ svěřila se Hana Křížková, která se po dlouhé době objevila ve společnosti. Zpěvačku Janu Rychterovou začal obvazovat Bohuš Matuš. „Ale nějak ti to nejde co?“ smála se Rychterová, která potkala také svého anděla jako sestřičku. „Jsem za to nesmírně vděčná, ale vždy se mi do cesty připletla zdravotní sestřička, která mi zachránila život. Jednou v tramvaji jsem omdlela a přispěchala nějaká sestřička a dala mi nohy nahoru. Ujala se mě a já byla vděčná za její pomoc,“ dodává Rychterová. Míša Nosková dorazila v kožené bundě s americkými kozačkami. Jediná kdo chválil outfit Míši Noskové byla Kamila Nývltová. „Jej, Míšo, Ty jsi jak motorkářka,“ obdivovala ji Kamila. Míša na to hned pohotově odpověděla: „Ale kdepak, žádná motorkářka, jen jedu na akci do Hodonína,“ dodala Nosková. Bohuš Matuš představil na akci svou přítelkyni. „Je sice mladší než já, ale jsme spolu už pět let. Dělá koordinátorku u filmu,“ prozradil Bohuš Matuš. Ivana Jirešová prozradila, že v létě bude v Tibetu. „Chystám se na tam na měsíc a ke zdravotním sestřičkám mám kladný vztah.  Já se bojím zubaře,“ dodává s úsměvem Jirešová.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama