reklama

Sexy zrzka Pavelková: navzdory zranění vyběhla proti násilí

reklama

Modelka a podnikatelka Romana Pavelková je vášnivou sportovkyní už od dětství. A jak to tak bývá, občas při sportu zkrátka dojde k úrazu. Letos v červenci si Romana při tréninku natrhla lýtkový sval, a přestože je stále v rekonvalescenci, ani to jí ale nezabránilo zúčastnit se běhu proti násilí.

„Když trénuji, tak jedu až na doraz. To se mi právě při tréninku na Běh proti násilí, který pořádá Poradna pro oběti násilí a Dětské krizové centrum NOMIA v mém rodném Hradci Králové, nevyplatilo. Měla jsem v plánu běžet 10kilometrovou trať, ale vzhledem k tomu, že jsem stále v rekonvalescenci, rozhodla jsem se běžet jenom 5kilometrovou variantu, i tak jsem ji uběhla za 26 minut,“ vysvětluje zrzka.

Patronkou akce Vyběhněme proti násilí je už druhým rokem a příští rok si s sebou prý na start vezme i posilu: „loni i letos jsem běžela sama, ale příští rok chci vzít i syna Maxíka. Je tu i kratší okruh pro děti, který má 2,5 kilometru, takže ho chci určitě zapojit.“

Romana se sama aktivně věnuje pomoci obětem domácího násilí prostřednictvím svého nadačního fondu, který založila v roce 2017. „Jsem moc ráda, že mohu být patronkou této akce, protože to téma a forma, jakou o něm NOMIA informuje, mi jsou blízké,“ uzavírá.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama