reklama

Sid z Doby ledové a jeho český hlas Jiří Lábus se potkali v ZOO

reklama

Oblíbená postava Sida z animovaných hitů Doba ledová se konečně potkala se svým českým hlasem Jiřím Lábusem. V pražské ZOO slavnostně zahájili akci „Poznáváme české ZOO s Dobou ledovou“. Výpravu po českých zoologických zahradách si může udělat každý, DVD s letošním trhákem Doba ledová: Mamutí drcnutí totiž obsahuje volné kupony do patnácti českých ZOO. „Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Chomutov, Hluboká, já si je ani všechny nepamatuju,“ prozradil roztržitý Sid.

Na zahájení se přišli podívat i známé osobnosti se svými dětmi a Sid z Doby ledové jim dokonce připravil několik zvířat k pohlazení a pochování. Dcera Báry Kodetové tak překonala svůj strach z hadů a pohladila si velkého přítulného škrtiče. „Jé, ten je hebký, z něj by byla výborná kabelka,“ shodli se se smíchem přítomné celebrity. Ondra Havel ze seriálu Ulice pak svedl s obávaným škrtičem souboj o život.

Největší rozruch ale vzbudila velká želva, která počurala dceru Lucie Zedníčkové Amálii. „No vidíš, kdo může říct, že ho počurala želva,“ uklidňovala svou dceru Lucie Zedníčková. Amálie pak s počuranými kalhotami zvládla i ledovou vycházku po pražské ZOO. Lucie se navíc svěřila, že na internetu pozoruje nově narozená slůňata a nemůže se dočkat, až je uvidí. „Nevěřila bych, že se vydržím tak dlouho dívat na spící slůně,“ smála se Lucie. „Dobrý jsou taky rybičky, ty výborně uklidňujou. Ne na internetu, v akvárku,“ doporučoval na to Petr Vágner, který dorazil s dcerou i synem.

S hadem se spřátelil i Jiří Lábus a pokoušel se s ním dokonce domluvit, velkou želvu si ale pochovat nechtěl. „Cože? Má 11 kilo? Tak to ne, díky, to bych si uhnal kýlu,“ smál se Jiří Lábus.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama