reklama

Single nebo zadaní? Prožijte Valentýn šitý na míru…

reklama

Tak jako každý rok i letos 14. února budou páry po celé České republice slavit svátek všech zamilovaných – Valentýn. Pokud vám tradiční scénář večeře při svíčkách a záplavě rudých růží přijde ohraný, nahraďte jej výletem do některé z atraktivních destinací, za speciální valentýnské ceny.

A pokud vám Valentýn neříká vůbec nic, dejte přednost Dnu přátelství na běžkách ve Finsku.

SINGLE VALENTÝN PO FINSKU

Nemáte s kým oslavit Valentýn a chcete se vyhnout pocitům samoty? Vezměte přátele a vydejte se na nezapomenutelnou cestu. Zatímco ve většině zemí Evropy je 14. únor naplněn láskou a zamilovanými páry, ve Finsku se slaví Ystävänpäivä jako Den přátelství. Místní obyvatelé obklopeni přáteli tradičně relaxují v saunách a lázních. Navzájem si posílají veselé pohlednice nebo maily a obdarovávají se nejčastěji knihami. Že to zní jako dobrý plán? Pak si sbalte běžky a vyrazte, protože oslavy Dne přátel nejsou to jediné, co vás tu čeká. Nekonečné běžkařské trasy, nedotčená krajina a překrásná jezera zaručí ten správný zážitek nejen na Valentýna.

  • TIP LETUŠKY PRO SINGLES : ULOVTE POLÁRNÍ ZÁŘI

Nestihnete únorové oslavy Dne přátel? Nezoufejte. I v březnu nabízí Finsko bezkonkurenční zážitek. Každý rok se sem sjíždějí lovci polární záře. Světelný úkaz, který fascinoval již Vikingy, tradičně přiláká velký počet zahraničních turistů. „Poptávka po letenkách do Finska se v březnu a říjnu, tedy v měsících, kdy je polární záře viditelná, výrazně zvyšuje. Pokud si turisté nechtějí tento zážitek nechat ujít, měli by co nejdříve letenky objednat. Termíny letů do Finska v tomto období bývají brzy vyprodané,“ upozorňuje Josef Trejbal. Neváhejte proto dlouho, ať nepřijdete o jedinečný zážitek a třeba i možnost seznámit se s vaší spřízněnou duší.

S LÁSKOU DO CELÉHO SVĚTA

Chcete-li své drahé polovičce vyrazit dech, darujte ji zážitek ve formě jedinečného letu do vysněné destinace. Luxusní catering, pohodlné letištní salónky a maximální servis na celé vaší cestě letadlem. To vše za valentýnské ceny, které si doslova zamilujete. Že to zní jako pohádka? Únor zamilovaným párům, které mají rádi cestování, prostě přeje.

  • TIP LETUŠKY PRO ZAMILOVANÉ: ROMANTIKA VE VZDUCHU ZA AKČNÍ CENY

Více prozradil Josef Trejbal, ředitel letenkového portálu: „Letecká společnost Qatar Airways připravila valentýnskou akci na letenky ekonomické i business třídy, která platí při koupi minimálně dvou a maximálně osmi letenek. Zákazníci tak mohou ušetřit až 20 % za jednu letenku. Rezervace musí být provedena do 14. února.“  Za skvělé ceny si tak můžete s milovaným protějškem zaletět do Bangkoku, Tokia, Sydney, na Bali a mnoha dalších populárních destinací. Tak si pospěšte, ať tuto jedinečnou šanci nepromarníte.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama