reklama

Škola čepování Pilsner Urquell zábavnou formou zasvětí do tajů řemesla výčepního

reklama

Snad každého milovníka zlatavého pivního moku občas napadne, jaké to asi je, postavit se na druhou stranu, tedy za pípu. Přitom není nic snazšího, než si výčepní řemeslo vlastnoručně vyzkoušet – pod vedením zkušeného sládka a přímo v rodišti slavného českého ležáku Pilsner Urquell!

Škola čepování piva Pilsner Urquell v pivovaru Plzeňský Prazdroj je nejen skvělou a poučnou zábavou pro dlouhé podzimní či zimní večery, ale také vítaným tipem na vánoční dárek.

Účastníci Školy čepování Pilsner Urquell si během tříhodinového zážitkového programu prohlédnou plzeňský pivovar, naučí se čepovat hladinku, čochtana, šnyt i mlíko, dozvědí se vše o zásadách správné péče o pivo a na památku si odnesou nejen intenzivní zážitky, ale také půllitr se svým jménem a certifikát o absolvování školy čepování.

Konzumace piva Pilsner Urquell a občerstvení během „výuky“ jsou samozřejmě v ceně. V nabídce je varianta včetně prohlídky autentických prostor pivovaru Plzeňský Prazdroj za 590 Kč/osoba i varianta bez prohlídky za 550 Kč/osoba. Skupiny přátel nebo kolegů mohou společně prožít unikátní teambuildingový program Cesta pivovarského tovaryše. V každém případě je nutná předchozí rezervace.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama