reklama

Soutěž Miss Léta zná všech 12 finalistek

reklama

V pražském Aquapalacu proběhlo čtvrté semifinále soutěže Miss Léta 2017. Soutěž byla opět přenášena na sociální sítě, a tak mohl výběr kásných žen sledovat opravdu každý. Nyní už známe kompletní sestavu dívek, tedy všech 12 finalistek pro rok 2017. Focení dívek v bílém outfitu, takzvané Bílé armády, bude probíhat během měsíce září.

Počasí nás nezastavilo
Ač to den před tím nevypadalo, počasí se umoudřilo a bylo krásných 26 stupňů. Nic nebránilo tomu, aby se semifinále odehrálo venku u bazénu a mladé dívky se tak předvedli divákům i porotě v plavkách. Kromě promenády si ale dámy i zatančily a ukázaly, že jim pohyb není cizí. Třem postupujícím dívkám do finále byly předány kromě korunky a šerpy také hodnotné ceny.

Vítězky semifinále
Druhou vícemiss se stala teprve osmnáctiletá Kristýna Malířová. Má ráda hudbu, horolezectví, golf, lyžování, ale především atletiku. Druhé místo získala třiadvacetiletá blondýnka Patricie Joglová z Rakovníku. Patricie ráda cestuje, mezi její koníčky patří modeling, móda jako taková a focení. Řídí se heslem: Každý je architektem své budoucnosti. Dívka s číslem 5, Zuzana Kovaříková, které je dvacet let a pochází z Prahy, se umístila na prvním místě. Zuzana má ráda sport, jako téměř všechny dívky, které se do soutěže hlásí. Ale pánové pozor, má ráda fotbal a je to fanynka srdcem i duší.

Hvězdy v porotě
Finalistky minulých ročníků se v soutěži Miss léta mohou stát organizátorky dalšího ročníku a většina finalistek této možnosti využívá. Oblékají svoje tradiční bílé oblečení a jsou neodmyslitelnou součástí soutěže. V porotě usedly Tereza Bohuslavová – Miss léta 2016, Petra Neuvirthová vicemiss léta 2016 a Aneta Kalátová druhá vicemiss léta 2016 společně s  Alex Belingerovou a ředitelem soutěže Robertem Novotným. Hvězdné obsazení poroty doplnila Andrea Bezděková, stále úřadující Česká Miss, sedmý nejkrásnější muž planety Michael Gajdosech se svým obdivuhodným pekáčem buchet, zpěvák Jaro Smejkal, modeátorka Veronika Farářováa instagramová hvězda Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A.

Jak už je o soutěži Miss Léta známo, porota má vždy to nejlepší místo, ten největší komfort, aby podala ten nejlepší výsledek a vybrala ty nejvhodnější dívky. Porota si tedy užívala vodní lázeň s drinkem v ruce, a i když by se role porotce mohla zdát snadná, Robert Novotný, ředitel soutěže tvrdí opak: „S každým kolem je to těžší a těžší, protože vlivem našich nároků, které na dívky klademe, se celá úroveň zvedá a vybrat si z dvanácti holek rozhodně není jednoduchá volba. Vybrat tu nejlepší je o to těžší, že každou dívku známe osobně, a tak vždy nejde jenom o krásu a o sympatie na první pohled“. Tak si počkejte na finále, bude se rozhodně na co koukat…

Autoři fotografií: Karel Juda

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama