reklama

Soutěž o láhev kvalitního bílého vína a o knihu S horoskopem do postele

reklama

Adéla Jandová vyrůstala v prostředí natáčení, reportáží a střižen. Už jako náctiletá točila své první profi reportáže do internetových médií. Krátce po ukončení maturity vycestovala do USA, kde se věnovala studiu jazyka, tance a výtvarnému umění.

Po návratu do České republiky se ukotvila v českých médiích. Jako redaktorka plnila stránky časopisů Sedm, Perfect Woman nebo deníku AHA!. Když dostala nabídku pracovat jako reportérka pořadu VIP zprávy, neváhala a čtyři roky pak mohli půvabnou reportérku vídat diváci televize Prima na obrazovkách. Po čtyřech letech televizního působení se jí opět zastesklo po USA , v televizi se rozloučila a založila si blog na stránkách magazínu CelebrityTime, kam posílala své články a videa z Los Angeles. V březnu se na nějaký čas vrátila do Prahy a kromě redaktorské činnosti v tištěném magazínu působí jako moderátorka své talk show S ADÉL V POSTELI. Do své talk show si zve zajímavé pánské hosty, se kterými probírají otázky, týkající se vztahu mezi muži a ženami.

Soutěžní otázka:

Kolik e-shopů má výrobce českého nábytku Montero?

Ceny do této soutěže věnovalo Montero, partner talk show S Adél v posteli, a tak odpověď na soutěžní otázku najdete na jeho webu, zde. Pokud možno správné odpovědi posílejte na mail soutez@firststyle.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama