reklama

Speciální limitovaní kolekce letních šatů Tiqe

reklama

Tak jako každý rok přichází módní značka TIQE designérky Petry Balvínové se speciální limitovanou letní kolekcí. Oblíbené dlouhé šaty z jemného hedvábí, určené pro horké letní dny, letos zdobí květinové vzory v aktuálně módním boho-chic stylu.

V provedení bez ramínek s žabičkovým řasením nebo s netopýřími rukávy, splývavý volný střih lichotí postavě a je velmi komfortní a vzdušný. Kolekci, která je šita na míru, doplňují troje košilové šaty modelové řady. Bílou košilovinu Madeira s vyšívaným vzorem ozvláštňují originální lomené přímky a černé lemování. Kostkovaný model, dostupný v různých barvách a velikostech kostky, zdobí decentní krajka a korálkové květinové aplikace.

Šaty s potiskem lišek, který je speciálně vytvořený pro značku TIQE, pak odkazují svým límečkem na aktuální kolekci SS 2016. Košilové šaty si každá klientka může uzpůsobit dle svých přání a vytvořit si svůj jedinečný a osobitý model. Vybrat si může z různých materiálů a vzorů, zvolit délku a tvar rukávů, střih kapes, zdobení a aplikace, délku sukně či její bohatost podšitím tylem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama