reklama

Společnost Profi Taxi dnes oznámila své výrazné rozšíření nabídky služeb

reklama

Společnost Profi Taxi dnes jménem svého výkonného ředitele Filipa Bendy, oznámila své výrazné rozšíření nabídky služeb jak směrem ke koncovým zákazníkům, tak k firemní klientele.

Díky masivní investici do nových technologií a mnohahodinových jednáních se během 36 hodin podařilo s významnými společnostmi jako jsou například DoDo, Košík.cz, Speedlo či Bageterie Boulevard pokrýt chybějící kapacity v rozvozech veškerých zásilek, které se v posledních dnech výrazně nahromadili a nebylo možné je v reálném čase obsloužit. Profi Taxi tímto velmi flexibilně a logisticky nadmíru zdatně pomohlo přetížené Praze v tom nejkritičtějším období.

„V současné době plně optimalizujeme plánování a vytěžování našich hybridních vozidel Toyota, a to převážně díky nově získané technologii optimalizaci fleetu. Tato technologie dovedla téměř k dokonalosti také tzv. stacking, tedy vložení více objednávek do jednoho auta, ať se již jedná o převoz klienta, balíčku nebo kombinaci více balíčků a klienta. Tímto samozřejmě šetříme nejen provozní náklady, ale také ekologické zatížení našeho hlavního města. O výrazném zrychlení doručení zásilky samotnému klientovi ani nemá smysl hovořit, tam evidujeme úspory času až o 40 %,“ řekl Filip Benda, výkonný ředitel Profi Taxi.

„Současnou situaci nejen u nás, ale po celém světě vnímá naše společnost jako velkou lekci přírody směrem k nám, lidem honících se neustále za něčím hmotným, kteří zřejmě na chvíli zapomněli, za jakým účelem bychom měli být na této planetě. V minulých dnech jsme poskytli část našeho vozového parku vietnamské komunitě #vietnamcipomahaji, která zcela bezprecedentně a jako první začala vydatně pomáhat se zásobování rouškami pro domovy seniorů a nemocnice. Tímto této komunitě chceme ještě jednou poděkovat, že můžeme být součástí takto lidského a solidárního projektu.
Věříme také, že změna našeho přístupu k samotnému doručování klientů i zásilek pomocí nejnovějších technologií, umožňující vysoké ekonomické, časové, ale také ekologické úspory je tou nejlepší cestou ke změně, kterou bude muset projít každá firma. Stáváme se firmou doby „po-covidové“,
tedy firmou pokornou, odpovědnou, seriózní a technologicky i lidsky více vyspělou“ dodal Filip Benda.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama