reklama

Sportovci pokřtili kalendář Srdcovky – výtěžek bude věnován nemocným s SMA

reklama

Charitativní kalendář nadace Srdcovka pokřtili sportovci z řad aktivních i bývalých fotbalistů a hokejistů v Misch Masch – Music Clubu v pražských Holešovicích.

Kalendář nafotili sportovní osobnosti ve prospěch nemocných se spinální svalovou atrofii (SMA) a před fotoaparátem zapózovali například Erich Brabec, Kamil Čontofalský, Patrik Berger, Antonín Panenka, Horst Siegl, Jan Koukal, Vladimír Šmicer a další sportovní legendy. Jejich konání podpořil i muzikant Czenda Urbánek ze Support Lesbiens, mistryně světa v boxu Lucka Sedláčková a módní stylista Kája Pavlíček.

„S nadací Srdcovka spolupracuji už několik let. Připadá mi úplně logické, že jako zdravý člověk budu pomáhat těm, kteří to štěstí nemají. Zvlášť když teď mám malou dcerku si uvědomuji, jaký je to dar, že je zdravá. S hlavní hybnou silou Srdcovky Miluškou Dosoudilovou už máme v hlavě další plány na akce, které by opět mohly pomoci lidem se SMA,“ svěřil se bývalý fotbalista Vlastimil Vidlička. Akci moderovala Veronika Farářová Sasková a výtěžek z prodeje kalendáře na podporu nemocných se SMA.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama