reklama

Myslivcové klip vidělo přes 60 milionů lidí! Bene budeš chlap a předáš jí Slavíka?

reklama

Anketa Český slavík je zvláštní soutěž. Mladé lidi už dnes příliš nezajímá, umístit na prvních příčkách se tak dá doslova s pár stovkama hlasů. Ovšem je tam jedna výjimka. Ben Cristovao v sobotu získal cenu za Nejstreamovanější skladbu roku. Nerozhoduje zde hlasování fanoušků, ale reálný zájem a počet přehrání skladby na internetu. Ale není náhodou všechno jinak?

Snědý zpěvák si pro cenu osobně nepřišel. Prý proto, že se nechtěl podílet na podpoře fašismu. Narážel tak na vzestup skupiny Ortel, kterou už odsoudila celá řada umělců a právě kvůli nim bojkotovali večer v Hudebním divadle Karlín i další zpěváci a zpěvačky. Možná by však Cristovao měl Slavíka vrátit. Jeho song ASIO má na youtube přes 7 700 000 shlédnutí, což je samozřejmě úctyhodný počin, který si zaslouží velkou gratulaci. Jenomže ve světě českého showbyznysu jsou tací, kteří sbírají daleko vyšší čísla.

Například Dominika Myslivcová a její song Barbie Girl už dnes překročil 60 milionů shlédnutí na youtube. A co si budeme povídat, taková nadílka se většině českých interpretů nepovede za celý rok. Růžová Barbie je, co se internetu týká, zdaleka bezkonkurenční. Takže Bene, jestli seš chlap, vezmi sošku, zabal ji do růžového papíru, přidej srdíčko, sladké věnování a expresně ji posílej Myslivcové. Na druhou stranu, ono je to vlastně úplně jedno. Čísla mluví sama za sebe a dříve prestižní soutěž je dnes spíš už jen pro pamětníky.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama