reklama

Strhující příběh o lásce „Než jsem tě poznala“ se blíží

reklama

Láska si tě najde i tam, kde to nejmíň čekáš. Filmová adaptace slavného knižního románu
od autorky Jojo Moyesové s názvem Než jsem tě poznala, dorazí do českých kin na konci června. Pojednává
o mladé Louise Clarkové, která ví, že se jí líbí práce v bistru, a také ví,
že možná nemiluje svého přítele Patricka.

Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní.

V hlavních rolích filmové adaptace romantického bestselleru se představí Emilia Clarke, hvězda seriálu Hra o trůny, jako Louisa, která je spokojená se svým obyčejným životem na hranici malého města, který by za nic nevyměnila. Po uzavření bistra, nabere její život nový směr. Sam Claflin známý ze série Hunger Games: Síla vzdoru 1. a 2 část jako Will ,který svůj život miluje a užívá si ho naplno, ale jedna malá nepozornost mu změnila život úplně naruby. Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louisu. Příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět, bude uveden do kin 30. června.

Světový bestseller od Jojo Moyesové vydává nakladatelství Ikar ve filmovém přebalu. Na pultech v knihkupectvích bude k dispozici od června za 269 Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama