reklama

Stylové cestovní doplňky pravých mužů!

reklama

Každý muž si  chrání to, na čem mu záleží. Může to být například láhev kvalitního vína nebo prvotřídní doutníky. Rimowa, přední výrobce luxusních zavazadel, myslí i na tyto důležité maličkosti a přichází se speciálními kufry, které zajistí jejich bezpečnou přepravu.

Cestovní humidor na doutníky

Doutníky jsou citlivé nejenom na dotek, ale také na teplo. Cestovní humidor Rimowa nabízí jejich maximální ochranu v podobě hliníkového kufříku s typickým drážkováním. Vnitřní část je vybavena přihrádkami až na 12 doutníků z vysoce kvalitního cedrového dřeva. Mezi přednosti cedrového dřeva patří vysoká absorpční schopnost a pozitivní vliv na chuť doutníků, proto je uvnitř humidoru zaručeno ideální a neměnné prostředí. Cena: 12.790 Kč.

Cestovní kufr na víno

Víno lze převážet nejen bezpečně, ale i stylově. Luxusní hliníkový kufr Rimowa Topas Titanium umožňuje skladování a převoz vína včetně všech ostatních propriet, které potřebuje každý správný znalec. Kufr se skládá ze čtyř samostatných částí a pojme šest lahví vína, tři sklenice na víno, teploměr, vývrtku a dvě zátky. Z vnější části zajišťuje ochranu pevný hliník a TSA kombinační zámek, zatímco výztuže chrání i ty nejdražší láhve zevnitř. Kufr bude k dispozici na konci října. Na přepravu jedné láhve je uzpůsoben menší hliníkový kufřík s drážkami obsahující chránící výplň a zabudovaný kombinační zámek. Cena: 6.990 Kč.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama