reklama

Vybavte se na zimu!

reklama

Zima bývá pro většinu z nás příliš dlouhá. Zkuste si proto studené měsíce zpříjemnit v novém kabátu nebo bundě. Letošní zimu chybu neuděláte kabátem asymetrického střihu. Ženy preferující sportovní eleganci by zase měly sáhnout po zateplené univerzální parce, která se hodí ke kalhotám i sukni.

Dámy, které mají plnější postavu, by měly volit jednořadové kabáty bez zdobení v tmavších barvách. Ideální je střih do půlky stehen. Nesnažte se také zamaskovat přebytečná kila příliš velkými střihy, kabát by měl dokonale sedět. Na drobných dámách skvěle vyniknou krátké vypasované bundy a kabáty klasického áčkového tvaru.

Asymetrický šedý kabát

Pohodlný oversize kabát ocení všechny milovnice moderního stylu. V zimě vás krásně zahřeje a velká kapuce ochrání před nepříjemným větrem. Hodí se k úzkým džínům. Cena 998 Kč.

Černý kabát 

Elegantní zavazovací kabát krásně zvýrazní křivky vaší postavy. Je vhodný i díky své praktičnosti, protože ho můžete nosit téměř ke všemu. K elegantním šatům i k sportovnímu outfitu. Cena 1098 Kč.

Péřová dámská bunda

Chcete-li se pořádně zahřát, tak by vám šatníku neměla chybět tato elegantní a přitom sportovní zateplená bunda. Barva a styl vychází z letos velmi populárního army stylu. Nebojte se kombinovat se zlatými doplňky. Cena 1198 Kč.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama