reklama

Čerstvě vdaná Adéla Gondíková: Manžel mě má nejraději přírodní!

reklama

„Šaty, které jsem nakonec měla, bych si, upřímně, sama nevybrala,“ svěřila se Adéla Gondíková.  „V mém věku je to se šaty složitější, původně jsem nechtěla odhalená záda ani dekolt, měla jsem pocit, že už se to nehodí.“ S výběrem si nechala poradit, a u hostů i fanoušků sklízela potlesk.

Tradiční hubnutí do šatů už tak štíhlá herečka řešit nemusela. Vyřešil ho za ni totiž ortodontista, který jí nasadil neviditelná rovnátka. Při plánování svatebního líčení se zase řídila vkusem svého nastávajícího: „když jsem řekla vizážistce, že máme na líčení hodinu, začala se smát. Obvykle prý s nevěstami stráví třeba tři hodiny. Já se moc nelíčím, a hlavně Jirka mě má nejraději přírodní úplně bez make-upu.“

I v každodenním shonu herečka dává přednost důkladné péči o tělo a obličej, než následnému maskování nedostatků. „Moje pokožka je extrémně suchá, takže používám tělové oleje Sabon,“ prozradila. Pečlivě se ale stará i o vizáž svého muže: „Když jdu nakupovat, tak vždy přihodím i něco pro něj,“ uzavírá se spokojeným úsměvem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama