reklama

Svatba v ohrožení! Monika Leová se zamilovala do doktora!

reklama

V pražském kině IMAX se to hemžilo opravdovými marvelovskými nadšenci, a to včetně známých tváří českého a slovenského showbyznysu! Pouze 363 vyvolených lidí mělo tu možnost shlédnout exkluzivní bonusový materiál k nadcházejícímu filmu Doctor Strange, který bude uveden do kin na konci října 2016.

Večer moderovala velká fanynka Marvela Monika Leová, která se po projekci přiznala, že se do hlavního hrdiny totálně zamilovala. Na premiéře však byla sama, kde asi byl její přítel, se kterým se chystá vydat k oltáři? Cinema City ve spolupráci se studiem Marvel přichystalo pro všechny fanoušky velké překvapení! V kině IMAX se konala jediná projekce exkluzivního bonusového materiálu k filmu Doctor Strange. Na projekci si dali dostaveníčko i dva mladí zpěváci, a to Miro Šmajda a Ellis! Podívat se přišla i Michaela Dolinová, Bára Mottlová nebo Braňo Polák.

Ze známých tváří je největší fanynkou Marvelu moderátorka a modelka Monika Leová, která se pro tento večer zhostila moderace celého unikátního večera! „Miluju filmy, miluju kino, miluju Marvela! Jsem neskutečně happy, že jsem tu mohla být a ten materiál vidět a už se nemůžu dočkat filmu, protože ten prequel mě opravdu navnadil a samotný Doctor Strange? Zamilovala jsem se!“ dodává moderátorka.

Film Doctor Strange můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 27. října a již nyní si můžete zakoupit vstupenky na premiérový týden i na půlnoční premiéru tohoto očekávaného snímku.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama