reklama

Takhle lákají krásky z Miss! Holky, půjdete na casting?

reklama

Rok utekl jako voda a krásky, které se před rokem ucházely o své místo v České Miss, v těchto dnech točí spot, kterým zvou své nástupkyně na castingy. Od začátku listopadu budou Gabriela Kratochvílová, Lucie Kovandová a Monika Leová zvát z televizních obrazovek další dívky, aby se zúčastnily castingu soutěže krásy. Protože pokud nezkusí nač mají, nikdy nezjistí, jaké mají možnosti a jakou cestu by jim úspěch v soutěži mohl otevřít. Castingem totiž jejich cesta teprve začíná.

Je pro současné vítězky těžké pozvat do účasti v projektu svoji konkurenci? „Natáčení spotu pro další ročník jsem se nemohla dočkat. Těšila jsem se na Moniku a Lucku a na to, jak si to spolu užijeme, a měla jsem proč. Bylo to krásné, byla to legrace a těším se, až poběží v televizi kampaň, která zahájí 10. ročník. Celý den byl pro mě zároveň velmi sentimentální, neboť jsme se sešli v sestavě, ve které jsme den po našem vítězství, po doslova pár hodinách spánku,  v tomto nádherném retro stylingu fotili. Jeden z mnoha důvodů, proč jsem ráda, že jsem se stala Českou Miss – poznala jsem tolik úžasných lidí!“  říká Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová. Spot, který vyzývá dívky, aby se staly jubilejní 10. Českou Miss, vychází z fotografie Jana Tůmy, oficiálního fotografa soutěže krásy. V režii Slávka Horáka se rozehrává příběh ukrytý ve fotografii. Česká Miss World Lucie Kovandová si s Gabrielou notuje: „Natáčení spotu jsem si velice užila, bylo to moje první natáčení reklamy. S Gabrielou a Monikou se před kamerou cítím skvěle, možná je to i retro oblečením a úžasným „šedesátkovým“ účesem. Těším se, až potkám dívky, které náš spot oslovil, na listopadových castinzích.

Super natáčení!

Televizní spot se bude vysílat na Prima, Prima Cool a Love a také na Óčku od prvního listopadu po celý měsíc. Castingy 10. ročníku startují už 23. listopadu. „Díky České Miss se mé sny plní neskutečným tempem. Můžu říct, že dnešní natáčení bylo prostě skvělé. Maximálně si to všechny užíváme a zároveň smutníme, že to za chvíli tak trošku končí. Celý den byl jako kdyby to bylo včera. No, skoro vlastně bylo, tím, že spot vychází z fotografie pořízené den po finále. Hodně na tom má zásluhy i tým, který je kolem nás – naše druhá rodina. Teď už jen budeme žhavit televizní ovladače, abychom viděly výsledek naší dnešní práce, a těšit se, až poznáme dívky, které chtějí uspět v 10.ročníku“, říka Česká Miss Earth 2013 Monika Leová. Chcete vědět, jak to během natáčení vypadalo? Mrkněte se do fotogalerie!

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama