reklama

Rozchod tak trochu jinak! Kristína má vlastní lék!

reklama

Talentovaná a krásná slovenská zpěvačka Kristína, která před pár dny zahájila turné po českých a moravských městech, neřeší rozchod tak, jak by se dalo předpokládat. Potoky slz, výčitky a uzavření se do sebe, nic z toho se nekoná! Místo toho si sbalila pár sexy modelů a odletěla do země tulipánů.

Přestože Kristína patří k nejpůvabnějším slovenským zpěvačkám, ani jí se nevěra nevyhnula. Její obětí se ale naštěstí stala jen v novém klipu ‚Rozchodový reggaeton‘. A i když samotný název skladby, jejíž autorkou je sama interpretka, nevěstí nic dobrého, popisuje krach vztahu jako osvobození, novou šanci na lepší budoucnost a čas na odvážná rozhodnutí. „Samozřejmě z vlastní zkušenosti vím, že rozchod není nic příjemného. Ale jsem přesvědčená o tom, že je to ideální příležitost zavést ve svém životě zásadní změny. Vždyť kdy jindy, než když jste singl, si to můžete dovolit. Hlavní je nestrkat hlavu do písku a brát vše špatné jako výzvu, posunout se ve svém životě,“ uvedla zpěvačka. Ta si v novém klipu zahrála po boku Miroslava Donutila. Populárního herce obsadila do role pražského taxikáře vezoucího jí na vlak do Amsterdamu, kde se odehrává druhá část videa, jež představí už v pondělí 21. října.

 Jsou v pohodě!

Premiéra nového klipu ale není jedinou podzimní novinkou, kterou si Kristína pro své fanoušky připravila. Začátkem října totiž zahájila své druhé samostatné turné po České republice nazvané „Horehronie tour 2013“, které potrvá až do konce prosince. Otázka, jak funguje její partnerský život v soukromí, když tráví téměř čtvrt roku mimo domov, se tak přímo nabízí. „Marian je nejen mým přítelem, ale také manažerem, a tak mě všude doprovází. Jsme spolu prakticky nonstop a tenhle způsob života nám oběma vyhovuje, dokonce jsme začali mluvit o svatbě, ale víc zatím neprozradím,“ usmívá se tajemně Kristína, která ale kvůli pracovním aktivitám bude muset s veselkou minimálně do příštího roku počkat. 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama