reklama

Takový trapas Markéta Muzikářová z tria Inflagranti už nechce zažít! Při koncertování ji na podiu zradily šaty

reklama

Výběr koncertní garderóby nepodceňuje houslistka a šéfka elektrického smyčcového tria Inflagranti Markéta Muzikářová. Před koncertem, který se už počtvrté koná 12. prosince v Divadle Broadway, se sešla s módní návrhářkou Terezou Sabáčkovou, aby z její kolekce vybraly tu nejvhodnější róbu.

„Kvalitní šaty potřebuji, protože jako houslistka za ten koncert udělám snad miliardu pohybů. Musím mít dost prostoru v oblasti prsou, protože k houslím člověk potřebuje opravdu pořádně dýchat a šaty musí být zároveň pohodlné. Nechci dopadnout jako jednou v Itálii, kdy jsem chtěla být hodně štíhlá a zvolila si proto korzetové šaty. Tím jsem nedodržela pravidlo volnosti šatů v hrudníku. A pak při hře jsem cítila, jak se mi ten korzet po straně pomalu otevírá a jede dolů. V podstatě jsem se před šesti sty diváky svlékla v přímém přenosu. To jsem z jeviště upalovala, snad jsem nedohrála ani poslední tón, to byl trapas,“ smála se té při vzpomínce Markéta a do toho jí Tereza Sabáčková upravovala vybrané šaty.

„Markéta má pár výrazných předností, jako jsou prsa, boky a nohy. Hledala jsem šaty, které zdůrazní tyto části těla a potlačí drobné nedostatky, které Markéta, jako stále kojící matka osm měsíců po porodu, má. Vím, že jsou to šaty na koncert a zkoušíme takové oblečení, které nebude Markétě vadit v hraní. Jezdím si krajky vybírat do Dubaje, hledám zajímavé barvy a motivy a ty pak uplatňuji na svých modelech. Určitě i Markéta krajku na šatech mít bude,“ uvedla módní návrhářka a Markéta jí přizvukovala.

„S Terezou Sabáčkovou jsem se seznámila při jedné její módní přehlídce, kde jsem hrála s Inflagranti. Tereza mi také nabídla, abych vynesla některé její modely na módním mole. Myslela jsem si, že to bude brnkačka. Jenže opak je pravdou. Přestože jsem zvyklá vystupovat před lidmi, byla jsem hodně rozklepaná a nohy mě málem neunesly. Když hraju na housle, tak mne diváci vnímají přes hudbu, ale teď zkoumali každý kousek mého těla. Fakt, není to žádná legrace se producírovat po mole,“ vyprávěla Markéta Muzikářová a zároveň se už viděla v šatech od Terezy Sabáčkové na podiu Divadla Broadway, kde 12. prosince s Inflagranti a hostem Josefem Vojtkem rozjedou svůj vánoční koncert.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama