reklama

Talentovaná herečka a bývalá youtuberka Gabriela Heclová se představí v novém seriálu České televize Vzteklina

reklama

Herečka Gabriela Heclová se bude od 10. ledna po následujících deset týdnů objevovat na obrazovkách České televize jakožto studentka Táňa v novém seriálu Vzteklina. Loňská absolventka herecké konzervatoře v Praze má před sebou přelomový rok plný nových profesních výzev.

„Role Táni v seriálu Vzteklina je dosud největší, jakou jsem si kdy zahrála. Její psychologie je dost náročná a dala mi hodně zkušeností. Táňa je podle mě hodně poznamenaná tím, že nemá maminku a vychovává ji pouze starší sestra. Právě proto je velmi samostatná. Je to zároveň holka, u která platí, že co má na srdci, to má na jazyku,“ říká o své roli Gabriela Heclová. Na natáčení seriálu pod taktovkou scenáristy Jana Stehlíka a režiséra Tomáše Bařiny se podle svých slov podílela půl roku.

Seriál Vzteklina se odehrává v prostředí Šumavy, jejíž příroda a historický kontext v něm zaujímají stěžejní roli. Tvůrci původně seriál psali jako horor, ve výsledku se ale proměnil v netradiční krimi sérii.

Gabriela Heclová chystá v roce 2018 vedle seriálu Vzteklina také další novinky. Poté, co se loni definitivně rozhodla opustit prostředí YouTube a věnovat se pěvecké a herecké dráze, stihla nazpívat několik cover verzí slavných písní pod záštitou vydavatelství Mad Baker Music (ke zhlédnutí ZDE) a zazpívat si na velkém koncertu Jamese Newtona Howarda v Praze.

Pod vydavatelstvím Mad Baker Music chystá na začátku roku také vydání vlastní skladby a videoklipu. „Věřím, že rok 2018 bude přelomový. Pracuji čím dál více na vlastní tvorbě a těším se, že se opět posunu. Nově jsem také začala moderovat pořad na televizi Óčko, což mě rovněž moc těší,“ sděluje Gabriela Heclová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama