reklama

Teď ať závistivci puknou! Takhle skvěle vypadá Petra Janů v plavkách!

reklama

V listopadu vyšlo v některých médiích několik některých až zlých článků o tom, jak trojnásobná Zlatá slavice Petra Janů vypadá děsivě. Že se jí rozpadá obličej a v podstatě někteří z ní dělali končící zpěvačku, která chce pomalu pověsit kvůli profesi na hřebík. Za vším byl přitom podivný otok obličeje, z něhož byla sama zoufalá, a to vše pár dní před startem jejího zimního tour. Nakonec se přišlo na to, co to způsobilo, Petra si oddychla a zároveň opět dokázala, že i některé o desítky let mladší ženy jí mají stále co závidět…

Nejenom silný hlas, šmrnc, ale především sexy vzhled a skvělou postavu. Zpěvačka si po náročném období odletěla na dva týdny na Maledivy a předvedla velké divy!

V plavkách na pláži, v moři nebo mezi stromy. A všichni při pohledu na fotky se ptají: Ona má smlouvu s ďáblem? Není snad ani možné, že šest let po uplynutí šedesátky vypadá tak fantasticky? A hlavně poté, kdy z ní někteří, možná i s ‘radostí sobě vlastní’ dělali kreaturu… Přičemž nějaký zdravotní problém může mít občas každý, ani se nenaděje.

„A já ho měla. Netušila jsem proč, lámala jsem si s tím hlavu, byla z toho i dost nervózní a hledala jsem příčinu a pomoc u lékařů. Až jsem na to přišla – za vším byla alergická reakce na barvu na vlasy,” prozradila Petra Janů, která si nikdy nemyslela, že by se jí něco takového mohlo stát. „Já tu barvu používám léta a nikdy nic.

Je možné, že výrobce změnil složení či přidal nějakou složku a bylo to. Netušila jsem, že je to z toho. Když jsem pak zjistila, co to způsobilo a viděla na netu fotky lidí, kteří mají alergii na barvu na vlasy, tak jsem si řekla: To jsi holka ještě pořád dopadla dobře a zůstala sis alespoň trochu podobná,” podotkla teď už s úsměvem zpěvačka. „Tím taky odpovídám všem těm ‚zasvěceným odborníkům‘, kteří změny v mém obličeji přičítali zcela zaručeně estetickým zákrokům a mudrovali nad tím, že mám nenávratně a totálně zničený obličej…Nakonec to leccos napovídá o jejich ‘odbornosti’….” zaglosovala.

Zpěvačka byla ale ráda, že v době, kdy odlétala s dvěma kamarádkami do exotické země už měla jasno a bude si dávat velký pozor, jakou kosmetiku použije.

„Tam jsem si opravdu skvěle odpočinula, nachytala bronz, vyráchala se v moři, nachytala ten úžasný vzduch, dala si s rozumem nějaké ty dobroty. Zacvičila jsem si, přečetla pár knih a bylo mi úžasně. No a aby toho nebylo zase tak moc, tak už jsem zpět a vrhám se do práce,” prozradila tojnásobná Zlatá slavice.

Teď jí čeká řada vystoupení na firemních večírcích, plesech i koncertů jak se svou kapelou Amsterdam, tak i znovu se Smíchovskou Komorní filharmonií, s níž koncem roku velmi úspěšně vystoupila v pražské Hybernii.

„Teď už se taky moc těším na jaro, až pojedu na chalupu, budu sázet kytky, okurky, budu síct trávu, sednu si na terásku, dám si dobré kafíčko a bude dobře…”

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama