reklama

Těhotná Čvančarová zvládla zpěv i módní přehlídku s grácií

reklama

Ač už to má skoro „za pár“, kdy porodí k dceři Elence druhého potomka, viditelně je v klídku a pohodě. Na včerejší benefiční módní show Hvězdy pro UNICEF, jak prozradila, nemohla chybět, nejen proto, že je ambasadorskou Dobré vůle UNICEF, ale hlavně že výtěžek akce šel na vzdělávání dětí v nejchudších zemích. A jak zanedlouho dvojnásobná matka řekla, pomoc potřebným a hlavně těm malým je pro ni radost i poslání.

V rámci programu Hvězdy pro UNICEF představili své modely přední čeští návrháři mj. Petr Kalouda, Iška Fišárková, Taťána Kovaříková, Helena Fejková a další a jejich atraktivní oblečení prezentovaly na molu kromě modelek i známé tváře showbyznysu a tedy i Jitka Čvančarová, která představila model Liběny Rochové a po přehlídce i zazpívala. Jak jinak, než obě věci zmákla s grácií.

„Já jsem jako modelka už vystoupila párkrát a musím přiznat, dnes poprvé jsem šla na molo bez obav a nervozity. Jo, moc se mi to líbilo a očekávám nabídky na další přehlídky,“ se smíchem uvedla Monika Absolonová, která vzápětí sebekriticky dodala, že by se zřejmě tímhle povoláním neuživila, ovšem pro UNICEF půjde předvádět módu vždy a s chutí.

A stejně byla na tom i Leona Machálková. Ta představila atraktivní téměř „princeznovskou“ róbu od Taťány Kovaříkové. „Ty šaty jsou skutečně krásné a cítím se v nich skvěle. Několik přehlídek už jsem absolvovala, ale zůstanu u zpívání a tuhle činnost přenechám mladším. Když ale půjde o dobrou věc, ráda se někdy alespoň na chvíli změním v modelku,“ uvedla Machálková.

Kromě zmíněných dam se na mole představila i Heidi Janků, Lenka Vlasáková, Světlana Nálepková, Kateřina Kornová, Jitka Zelenková a Klára Oltová. A večer v Českém muzeu hudby se hlavně jejich zásluhou vydařil. Pro děti získal UNICEF z akce 102.535 korun.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama