reklama

Teplice prožijí svátek módy: Czech Fashion Week začíná!

reklama

Severočeské Teplice zažijí opět po roce to nejlepší z módy. Na lázeňské kolonádě u kulturního domu nabídne letošní Czech Fashion Week 11 módních přehlídek od zvučných návrhářských jmen. A přijedou i známé modelky, které vynesou to, co fashion mistři připravili i speciálně pro tento ojedinělý projekt.

„Od 11 do 21 hodin uvidí zájemci od spodního prádla, přes společenské outfity až po svatební módu. Je opravdu na co se těšit právě v tomto krásném městě, kterému se kdysi přezdívalo ´malá Paříž´. Jde o 3. ročník Czech Fashion Week a my věříme, že i tento se, včetně počasí, skvěle vydaří,“ uvedl ředitel projektu Jiří Morstadt, který nyní se svým týmem ladí vše potřebné, co je nutné k hladkému průběhu akce. 

Těšit se můžete na prezentaci návrhářů jako jsou Olga Rusaková, Jaroslava Procházková, Lilian Augustinová – Fashion Island, Petra Vyoralová, Gabriela Giotto, Galal Giani – Queen Couture Paris, Jiřina Matoušová – Werso, Luděk Hanák, Jiří Moravec, Nikol a Jakub Ponerovi a vše vyvrcholí přehlídkou Jaro, Léto 2019 Osmanyho Laffity, který letos představil i svou novou značku parfému a předvede i limitovanou edici brýlí.

„Součástí přehlídek budou i modelky velmi známých jmen, jako například: Eliška Bučková, Tereza Budková, či miss Lea Šteflíčková, ale také celá řada dalších krásných děvčat, které vynesou ty nejkrásnější modely od jednotlivých návrhářů a návrhářek,“ podotkl PR manažer Czech Fashion Week René Kekely.

„Na všechny návrháře, modelky a modely a hlavně návštěvníky se moc těšíme. Je to pro nás opět svátek módy a věříme, že si ho společně krásně užijeme. Těší nás, že je o tuto akci takový zájem,“ uvedl ředitel Czech Fashion Week Jiří Morštadt, který podotkl, že se akce koná pod záštitou prezidenta Miloše Zemana i předsedy Senátu ČR Jaroslava Kubery.

Foto: Czech Fashion Week

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama