reklama

Tereza Vlčková se odhalila v kampani na spodní prádlo a odjíždí reprezentovat Českou republiku na Miss Supranational

reklama

V odvážných šatech módní návrhářky Petry Pilařové bude mít Česká Miss Supranational zakryty pouze nejnutnější partie.

Další kráska bude v zahraničí reprezentovat Českou republiku na světové soutěži krásy. Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková již tento týden odjíždí na světovou soutěž krásy Miss Supranational, která bude probíhat jak v Polsku, tak i sousedním Slovensku. Odvážné modely, jež zakryjí pouze to nejnutnější, jí ušila módní návrhářka Petra Pilařová. Ještě před odjezdem na světovou soutěž krásy se Tereza stihla stát tváří dvou kampaní. Dokonce při focení vánoční kampaně spodního prádla ukázala, že umí být opravdu sexy.

Vlčková sice nepatří mezi vychrtlé modelky, ale svým půvabem a úsměvem zaujala jak veřejnost, která ji přes sociální sítě díky největšímu počtu hlasů poslala do finále České Miss, tak následně odborné týmy i porotu. Už před finále na sobě Tereza hodně pracovala a ani přípravy na Miss Supranational nepodcenila. „Mé přípravy byly srovnatelné jako na finále České Miss. V každé volné chvíli jsem navštěvovala fitko a věnovala jsem se anglickému jazyku, který si myslím, že je na světové soutěži velmi důležitý.“

S sebou si veze šaty od módní návrhářky Petry Pilařové a národní kostým, který připravila studentka oděvního průmyslu Klára Bednaříková. „Při pohledu na šaty dominuje nebesky modrá sukně, která je hladkého střihu. Pas je zvýrazněn červeným lemem. Na živůtku nalezneme České lvy a ratolesti lípy symbolizují Českou republiku.“ Tereza s sebou také veze národní dar a jelikož pochází ze Zlína a Zlín je známý kvalitní výrobou bot, vybrala boty vyrobené přímo v České republice s označením český produkt.

Petra Pilařová připravila na světovou soutěž šaty pro Terezu šaty dle zadání organizátorů. „Tereza má přesné zadání, jaké barvy šatů má mít s sebou. Hlavní šaty na finálový večer mají být stříbrné, tudíž jsme zvolily  šaty s krajkou, stříbrno-bílé. Jednotlivé modely jsou velmi odvážné, protože má zakryty pouze nejnutnější partie zdobením a dalšími aplikacemi.“ Česká Miss Supranational 2017 si s sebou veze také dlouhé černé večerní šaty, které jsou rafinovaně sexy, dále bílé večerní nebo třeba kalhotový overal, který je  také z dílny Pilařové.

S přípravami Tereze Vlčkové průběžně pomáhala Česká Miss Supranational 2016 Michaela Hávová. „Terce přeji, ať si to užije aspoň tak, jak jsem si to užívala já. Možná to zní jako klišé, ale je to zkušenost, která je jen jedna za život. Bylo to hodně náročné a konkurence je obrovská. Základ je ale nic neřešit a žít okamžikem,“ doporučila Hávová Vlčkové.

Tereza má zajisté i obavy, ale i nová očekávání, které k soutěžím krásy patří. „Asi jako každá dívka mám samozřejmě i obavy, co mě tam čeká a nejvíce se bojím, že nebudu mít dostatek odpočinku a spánku. Naopak se těším na nové zážitky s ostatními soutěžícími a na finálový večer.“

Vlčková měla oproti České Miss 2017 a České Miss Earth 2017 více času na přípravu, ale ani tak nezahálela. Stala se tváří kampaně na doplňky stravy a zároveň díky bujnému dekoltu byla vybrána jako tvář předvánoční kampaně spodního prádla Triola. „Jelikož je Tereza nesmírně zajímavý a výrazný typ, jednáme o zahraničním kontraktu a zájem už projevilo více zahraničních agentur. Vypadá to, že hned po návratu ze světové soutěže odletí pracovat do zahraničí. Vybíráme pro ni působení s nejlepšími podmínkami a vypadá to, že odletí do Asie,“ prohlásil za Pure Model Roman Holárek, jež vítězky České Miss v oblasti modelingu zastupuje.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama