reklama

Thom Artway představuje videoklip k písni High Above The Trees

reklama

Zpěvák Thom Artway se zapojil do kampaně Silent Forest – Asian Songbird Crisis (Němý les – Krize pěvců v Jihovýchodní Asii), zaměřené na ochranu ohrožených zpěvných ptáků v oblasti Jihovýchodní Asie. Speciálně na podporu této ochranářské kampaně složil píseň High Above the Trees, ke které nyní představuje videoklip. Hudební novinka poprvé naživo zazní tento čtvrtek 5. 10. na Thomově koncertě v Paláci Akropolis.

Kampaň Silent Forest která odstartovala 1. října 2017, je projektem Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Česká republika s kanceláří v liberecké zoologické zahradě byla vybrána a pověřena předsednictvím této nové celoevropské iniciativy. Cílem je zvýšit povědomí o současné krizi, kdy se někteří zpěvní ptáci stali předmětem velmi výnosného obchodu, což má za následek nekontrolovaný úbytek těchto ptačích druhů. Thom Artway na podporu myšlenky kampaně napsal píseň High Above the Trees, ke které vznikl videoklip v režii Jakuba Švejkara.

„Jako zpěvák si vážím každého pěvce, a proto jsem se připojil ke kampani Silent Forest, kterou v České republice zaštiťuje liberecká zoo. Věřím, že tento projekt pomůže tomu, aby se ptačí zpěv z pralesů nadobro nevytratil. Velké díky patří Jakubovi Švejkarovi, který k písni High Above the Trees natočil krásný videoklip, a všem, kteří se na jeho tvorbě podíleli. Ve čtvrtek 5. 10. píseň poprvé zazní na mém koncertě v Akropoli, už se moc těším!“ říká Thom Artway.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama