reklama

Tip na skvělé milostné překvapení? Výlet soukromým letadlem!

reklama

Romantická Paříž či starobylý Řím, města plná spletitých uliček a osobité romantické atmosféry, jsou jako stvořená pro výlet s tím, koho máte nejraději. Napadlo vás někdy, dát svému miláčkovi nezapomenutelný zážitek nabitý romantikou v každé vteřině? Abyste neztráceli čas dlouhými přesuny a zažili naprosto unikátní zážitek, objednejte si na své rande soukromý jet! Luxus, komfort a absolutní soukromí si tak užijete oba!

Příležitosti jako Valentýn, zásnuby, narozeniny či výročí jsou natolik výjimečné, že si zaslouží také velká překvapení. Jedním z nich může být třeba výlet do města plného francouzského šarmu, elegance a vynikajícího vína. Metropole na Seině je z Prahy coby kamenem dohodil, s privátním jetem necelé dvě hodiny letu. Letadlo Cessna Citation Bravo s obvyklou konfigurací až pro sedm cestujících se postará o to, že již vaše cesta bude nezapomenutelná. Výlet soukromým letadlem á hned několik výhod. Na letiště se stačí dostavit jen 15 minut před plánovaným odletem a pokud se náhodou opozdíte, nevadí – počkáme na vás.

Přání zákazníka je svaté

Posádka včetně kapitána je vám plně k dispozici, takže když se během letu budete chtít třeba podívat do kokpitu, žádný problém! Usměvavá stevardka vám naservíruje šampaňské a občerstvení přesně podle vaší chuti a co se týče zavazadel, tak s těmi si hlavu lámat opravdu nemusíte. Pohráváte si s myšlenkou, že pod Eiffelovku dojedete se svou láskou třeba na vlastních kolech? Do váhového limitu 400 kg se vejde kol, kolik jen chcete. A pokud vás romantika Paříže uchvátí natolik, že se rozhodnete zůstat přes noc, vaše letadlo s vámi počká také. Exkluzivní létání v soukromí a maximálním pohodlí nabízí společnost ABS Jets, lídr na trhu privátního letectví ve střední a východní Evropě. Odborníci na přepravu v oblacích jsou schopni postarat se o vás nejen ve vzduchu, ale i na zemi. Přistavení limuzíny a odvoz přímo pod Eiffelovu věž v případě, že kola nakonec necháte doma, nebude nejmenším problémem.

Láka vás římské Koloseum?

Potrvá jen lehce přes hodinu, než se odlepíte z runwaye pražského letiště a přistanete v srdci historické Itálie. Ultralehký jet Cessna Citation Jet CJ1 až pro pět pasažérů vás v maximálním komfortu a se špičkovým servisem přepraví za necelou hodinu a půl. Na letišti Ciampino na vás počká i dvě noci, abyste si krásy Pantheonu, majestátního Koloseua a magické Fontány di Trevi užili dosyta. A pokud popustíte uzdu své nákupní vášni a obohatíte váš šatník o stovky nových přírůstků, máte k dispozici až 400 kg limit pro zavazadla. Díky vysokorychlostnímu internetu, multimediálnímu systému a možnosti bez omezení telefonovat na palubě se s novými úlovky můžete pochlubit už během zpátečního letu. Nechte se zlákat luxusem na míru. Naplánujte si romantickou procházku nebo návštěvu divadla, kochejte se hvězdnou oblohou nebo si zaskočte na výjimečný oběd v některém z letadel flotily ABS Jets. Let s vlastním pilotem a posádkou do Paříže na jednodenní rande vyjde přibližně na 9.300 €, do Říma doletíte za 9.500 €. Dopřejte sobě a svým blízkým luxus a špičkový servis, neztrácejte čas cestováním a raději si volné chvíle mimo pracovní shon užijte po boku milované osoby.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama