reklama

To vypadá na bohatého milence! Od koho dostala Myslivcová 101 růží a proč se bojíme, že bude točit porno?

reklama

Tvrdí, že nikoho nemá. Ale ona to nemusí být tak úplně pravda. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) dostala před pár dny neskutečně obrovský puget růží! Když je všechny spočítala (jako správná blondýna asi na popáté), došla k číslu 101. A to je pěkná raketa, žádný chudáček jí je rozhodně neposlal.

Česká Barbie neustále zásobuje profily na sociálních sítích novými hadříky, šminkami, kabelkami, botičkami a kdo ví, čím vším ještě. Když si to všechno spočítáte, musela by se pěkně ohánět, aby si na to vydělala sama. Nebo je snad opravdu tak výkonná a soběstačná? Neradi bychom ji podceňovali. „Žádného chlapa nemám, věci si kupuju sama. Na to opravdu nikoho nepotřebuju,“ tvrdí Myslivcová. Kytky si však určitě neposlala, to by bylo na návštěvu Chocholouška! „Nemám tušení, kdo to poslal. Ale musím říct, že to moc potěšilo.“ Mrkněte se ZDE, jaké reakce to vzbudilo mezi jejími fanoušky.

Růžová bloncka má teď vůbec velmi „plodné“ období. Před pár dny si pořídila sportovní GoPro kameru, což je v jejích rukách velmi nebezpečná hračka. Za prvé netušila, jak ji složit dohromady, o čemž se můžete přesvědčit ZDE. Za druhé se teď bez ní prakticky nehne a na svých profilech se chlubím vším, co podniká. Takže máme vážnou obavu, co z toho nakonec vyleze. Je Myslivcová dost „šílená“ na to, aby si na profily dávala i lechtivější scénky blížící se pornu? Uvidíme. Ale nemáme z toho úplně dobrý pocit…

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama