reklama

Trápí Vás plný nos? Řešení je snadné

reklama

Novinkou na trhu je produkt se snadno zapamatovatelným názvem RYMANOS, doplněk stravy, který díky obsahu bylinných složek přispívá ke správné funkci dýchacích cest a imunitního systému.

Obsahuje byliny pozitivně působící na onemocnění horních cest dýchacích: Květ černého bezu, který přispívá ke správné funkci dýchacích cest a imunitního systému.

 Sporýš lékařský – přispívá ke správné funkci imunitního systému a dýchacích cest, přináší úlevu v případě škrábání v krku.

Kořen proskurníku lékařského – působí antibakteriálně, přináší úlevu od škrábání v krku.

Varianty produktu
RYMANOS tablety: Obsahuje kombinaci bylinných složek, jejichž síla je obsažena jen ve 2 tabletách denně. Kromě Černého bezu, Sporýše lékařského a Proskurníku lékařského obsahuje Majoránku zahradní, bylinu, která přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a Oregano, které podporuje správnou funkci horních cest dýchacích a také chrání buňky před oxidativním stresem.

RYMANOS sirup: Obsahuje kombinaci bylinných složek se švestkovou příchutí. I zde najdete Černý bez, Sporýš lékařský a Proskurník lékařský. Extra obsažený Hořec žlutý kořen má stimulující vlastnosti, a tak dodává pocit energie.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama