reklama

Trend: sledování televize se přesouvá do počítačů a chytrých zařízení

reklama

Způsob sledování televize se mění. Přispívají k tomu moderní technologie poskytující velice zajímavý digitální obsah a uživatelské pohodlí. Rapidně tak roste počet lidí, kteří sledují televizní vysílání na jiných zařízeních, než je televize, tedy na počítačích, tabletech a chytrých telefonech, říká výzkum Accenture Digital Consumer Survey 2017.

„Nové služby založené na aktuálních technologiích jsou schopny přinášet za rozumnou cenu zákazníkům pořady tak pohodlně a kvalitně, že již nemají potřebu vracet se k běžnému sledování televize,“ říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV Výzkum potvrzuje přesun sledování televizního vysílání do počítačů a chytrých telefonů. Celosvětově průzkum zjistil, že více než čtyři z deseti spotřebitelů (42 %) tvrdí, že se raději dívají na televizní pořady na notebooku nebo stolním počítači. Třináct procent uvedlo, že dává přednost sledování pořadů na chytrých telefonech.

„Nové digitální služby jako naše Lepší.TV mají obrovskou výhodu oproti běžnému televiznímu vysílání. Přinášejí totiž divákovi program, který chce a přesně ve chvíli, kdy se mu hodí jej sledovat. Výsledkem je zcela nový zážitek, kdy se nemusí divák přizpůsobovat televiznímu programu, ale televize se zcela přizpůsobí jeho požadavkům,“ doplňuje Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Mezi největší výhody nových internetových televizí patří možnost mít své oblíbené pořady dostupné kdykoliv a kdekoliv. Například Lepší.TV nabízí možnost sledovat pořady až 30 dní zpětně. Divák tak může zhlédnout pořady kdykoliv chce, a kromě funkce zpětné zhlédnutí využít dále klidně přetáčení nebo pauzu. Speciální set-top box navíc dokáže proměnit i starší televizor na počítač. Internetová televize Lepší.TV se ale nelimituje jen na jedno zařízení a lze ji sledovat úplně všude. Stačí se na PC, tabletu či mobilu jednoduše přihlásit a ponořit se do sledování.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama