reklama

Tvůrci filmu Jak se moří revizoři spustili crowfundingovou kampaň

reklama

Komediální snímek Jak se moří revizoři nabízí vtipný scénář a má nakročeno navázat na slavné české komedie typu S tebou mě baví svět. Přesto se filmová novinka Evy Toulové s Danou Morávkovou a Petrem Baťkem v hlavních rolích dostala do nesnází.
K finalizaci snímku se skvělým potenciálem totiž chybí finance na dokončení.

Natáčení filmu Jak se moří revizoři finišuje. „Momentálně nám chybí dva natáčecí dny, které bychom rádi dotočili do konce ledna. Současně s tím film stříháme, ať máme neustálý přehled o celkovém kontextu filmu,“ upřesňuje mladá režisérka Eva Toulová, která do svého druhého celovečerního snímku obsadila spoustu známých tváří.

Dana Morávková, Petr Batěk, Michaela Tomešová, Ladislav Ondřej, Anna Kulovaná, Andrea Kalousová a mnoho dalších známých osobností tak obohatí nový film, který má už svým scénářem nakročeno stát se divácky oblíbenou komedií. Jediné, co tvůrcům chybí, jsou finance na dokončení. „Vybranou částku bychom rádi použili na postprodukci filmu – tzn. Grading a zvukovou postprodukci tak, aby vypadal v kinech co nejlépe,“ okomentovala režisérka.

Protože je na film obecně těžké sehnat finance, a netýká se to jen mladých režisérů, obrací se tvůrci na budoucí diváky. Na konci roku totiž spustili kampaň na Startovači, v níž může přispět každý milovník filmů. „Jsme nezávislým filmem, a tak jsme odkázaní na podporu sponzorů. Většina z nich však nejvíce stojí o tzv. „product placement“ tzn. umístění výrobku ve filmu. My bychom z filmu neradi dělali jednu velkou sérii reklam a zachovali si kvality scénáře. Proto jsme se rozhodli požádat o podporu budoucí diváky,“ vysvětluje Eva Toulová.

Kromě toho, že se případní sponzoři z řad diváků mohou těšit na kvalitní snímek, čeká je i originální odměna. Který filmový fanda by nechtěl mít doma scénář či dokonce klapku filmu? Lákavá je i pozvánka na první uvedení filmu spojené se setkáním s herci a tvůrci.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama