reklama

UKAŽ SE! Staň se hvězdou, vydělávej miliony!

reklama

Pokud máte talent a myslíte si, že umíte zpívat, tohle je šance přesně pro vás! Televize SPORT 5 ve spolupráci s internetovým serverem FirstStyle rozjíždí nový pořad „UKAŽ SE!“. Určen je amatérským zpěvákům, kteří chtějí prorazit, ale nemají dostatek financí ani kontaktů, aby natočili nákladné klipy a oslovili renomované producenty. Teď to však jde i bez obrovských nákladů a známostí!

Něco takového u nás nemá obdoby. Talentových soutěží jsou tu mraky, o tom není třeba mluvit. Ale vždycky je potřeba mít profi prezentaci nebo se těžce prokousávat sítem kvalifikací a předkol. Tady nic takového nepotřebujete. Stačí poslat klidně i doma vyrobený klip a zazpívat tak, jak umíte. Pak už se vám ozvou z televize a zbytek si dohodnete. Pokud máte opravdu talent, vaše kariéra může stoupat závratnou rychlostí. Využijte toho, tahle šance se už nikdy nemusí opakovat a vy si stále budete zpívat jen v koupelně nebo pro pár přiopilých kamarádů. Červíček pochybností však bude stále hlodat. „Co kdyby tenkrát…“. Nemůže se stát totiž nic horšího, než že vám poděkují a klip se zkrátka vysílat nebude. Nic neriskujete. Za zkoušku prostě nic nedáte.

UKAŽ SE! startuje na televizní stanici SPORT 5 už 21. října v 11 hodin. Pořad moderuje známá rapperka Šárka Geroldová alias Sharkass, kterou znáte ze soutěže Česko Slovensko má talent. Premiéru bude mít pořad, ve kterém se nad hudební scénou zamyslí i známí sportovci, jednou za dva týdny vždy v sobotu hodinu před polednem. Hitparádu budete moci sledovat i na stránkách magazínu FirstStyle (www.firstyle.cz) a samozřejmě i na webovkách SPORT 5 (www.sport5.cz). A jelikož každý správný žebříček tvoří hlasy diváků či čtenářů, aktivně se zapojí i široká veřejnost.

Pokud stále ještě váháte, zda se do pořadu přihlásit, pak vás možná přesvědčí ještě jedna „bomba“. Každý zaslaný klip si osobně poslechne hitmaker Michal David či Linda Finková, kteří se na projektu podílí. To je snad dostatečná záruka, že každý talent bude následně řádně oceněn. Tak co, jdete do toho?

Foto: SPORT 5

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama