reklama

Unexpected comedy v Centru Chodov přivítá Tomáe Matonohou

reklama

Centrum Chodov i v květnu pokračuje ve svém zábavném doprovodném programu. Tentokrát se se svým stand upovým vystoupením v rámci pravidelné animace Unexpected Comedy představí Tomáš Matonoha.

Na tuto v pořadí již třetí inscenaci se návštěvníci centra mohou těšit 11. května od 19 hodin. Členové věrnostního klubu mohou navíc využít ještě speciální akce Unexpected Evenings, díky níž obdrží ve vybraných restauracích nápoj k jídlu zdarma. Tako akce probíhá každý všední den od 18:00 do 20:00.

Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha je oblíbený bavič, herec a moderátor. Hraje nejen v divadle, ale svou cestu si našel také k filmové a seriálové tvorbě. Velké popularity se dočkal zejména díky ztvárnění Tomiho Paciho v úspěšném sitcomu Comeback. Diváci ho mohou znát z televizních obrazovek také v roli moderátora, například ze soutěžního pořadu České televize Taxík či zábavné soutěžní show TV Nova Co na to Češi. Své bavičské dovednosti uplatnil ve stand up comedy pořadu televize HBO – Na stojáka a již brzy o svém umu přesvědčí také diváky v Centru Chodov.

Pokračování série Unexpected Comedy je pro návštěvníky Centra Chodov připraveno na 8. června a představí se v něm hned dva hosté – Luděk Staněk a Miloš Čermák.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama