reklama

Valentýn od Louis Vuitton

reklama

Louis Vuitton Horlogerie u příležitosti letošního Valentýna představuje dva nové modely kolekce Tambour Monogram. Hodinky Tambour Monogram Valentine’s Day 2014 se motivem, který se objevuje na perleťovém ciferníku s 11 diamantovými indexy, inspirují kolekcí šperků Dentelle de Monogram.

Nesmí chybět výrazně barevný pásek k z kůže Vernis v červeném odstínu Pomme d’amour s raženým motivem Monogram, který materiálu propůjčuje plastický rozměr. Dvě varianty – 28 mm (cena 75 000 Kč) nebo 33 mm (cena 78 000 Kč) – v uchvacujícím červeném provedení v kombinaci oceli a quartzového strojku budou v nabídce ve značkových obchodech Louis Vuitton. Louis Vuitton slaví Valentýna 2014 a u této příležitosti uvádí na trh nové vzory a tři úchvatné barevné varianty malého koženého zboží: Pomme d’Amour, Rose Indien a Corail.

Pro každou dívku

Tato nová lesklá mini-kolekce se nechala inspirovat tradičním vzorem kvítku Monogram, který je symbolem značky, ale tentokrát se mu dostává netradičního barevného zpracování a nových proporcí. Kvítek Monogram se představuje v radostné barevné paletě a netypickém uspořádání. Tyto doplňky nepochybně patří do světa Monogram Vernis, a proto jsou ideálním dárkem k Valentýnu. Roztomilý a holčičí nový vzor se skvěle hodí na malé tvary kožených doplňků, které jsou velmi hezké i cenově dostupné. Tři barevné varianty se skvěle kombinují s barevnými odstíny kabelek stálé kolekce. Barvy jsou aplikovány tradiční metodou sítotisku. Cena peněženky Zippy Coin je 11 000 Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama