reklama

Parádní práce: Ples Rotary clubu Ostrava City vynesl 140 tisíc!

reklama

Je úžasné, že jsou mezi námi stále lidé, kteří myslí na druhé. Ne všichni kolem nás se totiž narodili pod šťastnou hvězdou a bez naší pomoci se zkrátka neobejdou. Členové Rotary clubu Ostrava City pomáhají hodně a rádi. Zaslouží si proto velký dík.

Začátek roku je vždy ve znamení nejrůznějších plesů. Samozřejmě ne všechny mají charitativní nádech. O to více je třeba vážit si těch, kteří spolu se zábavou myslí i na ostatní. 3. Benefiční ples Rotary clubu Ostrava City tak měl na programu nejen mnoho parádních vystoupení, ale také vynesl celkem 140 tisíc. Výtěžek dražby byl tak možná i nad očekávání, o to víc však potěšil. Kam konkrétně peníze putovaly? Třicet tisíc bylo věnování na projekt Malawi, dalších třicet tisíc má Dětské centrum Domeček, na sedmdesát tisíc se těší Petřík Holinka na terapeutickou pomůcku a zbylých deset tisíc putovalo na účet organizace Bez mámy.

Nic z toho by se však neuskutečnilo bez skvělé organizační práce Simony Cimmer a Alexandry Uherkové, která celý večer spolu s Vojtěchem Šenkýřem moderovala. Ten také v průběhu večera zazpíval. Velký dík také patří generálnímu partnerovi, Aleš Buksa opět nezklamal. Ale samozřejmě i dalším partnerům, kterými byli: Hochtief, Gaben, Hotel pod Lipkami, Moje Kolo,International Humanity, IN TASTE, Libros, Invira zdravotní technika, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Bernies, Zámeček Petrovice, Sharon Style a Florea.

No, a co by to bylo za zábavu bez umělců? Celý večer se střídalo jedno vystoupení za druhým. Kapela Proxima, Petra Janů, Pavel Elvis Pavlevský, Martin Zilvar, Dominika Myslivcová nebo tři latinsko-americké taneční páry. Prostě bylo se na co koukat. Tenhle ples neměl chybu.

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama