reklama

Moravskoslezský kraj je zapomenutý turistický ráj. Kam byste vyrazili na dovolenou?

reklama

Když se rozhodujete, kam vyrazit v rámci České republiky na výlet uvažujete někdy o Moravskoslezském kraji? Ruku na srdce, asi moc často ne. Přesto právě tento region nabízí víc, než si myslíte. Není to zdaleka jen množství moderních golfových hřišť, které tam rostou jako houby po dešti. Ale také luxusní wellness centra, která o vás budou pečovat a hýčkat si vás.

Co si budeme povídat, český člověk začíná být rozmazlený. Stále méně je těch, kteří vezmou baťůžek a vyrazí do neznáma. Potřebujeme mít vše předem domluvené a přesně vědět, do čeho jdeme. A jelikož se nám v poslední době nedaří úplně špatně, pokukujeme po větším luxusu a přemýšlíme, kde si kvalitně odpočinout. Wellness hotely jsou k tomuto účelu dokonalé. Většina z nich nabízí služby, které naše tělo přivítá všema deseti. Ruku v ruce s tím jde i odpočinek po psychické stránce. Není nic lepšího, než když se o vás starají šikovné ruce a profesionální personál.

Asi mezi námi není nikdo, kdo si už služby nějakého wellness hotelu nevyzkoušel na vlastní kůži. My jsme se však tentokrát zaměřili jen na již zmíněný Moravskoslezský kraj. Přiznáváme však, že i my patříme mezi výletníky, kteří tuto destinaci zatím neměli jako cíl. Pátrali jsme tedy na internetu a zjistili jsme, že několik wellness hotelů vypadá opravdu parádně. Ale který je nejlepší, pomůžete nám s výběrem? Kam byste doporučili, abychom si vyrazili na prodloužený víkend? Hlasujte v anketě. Děkujeme!

[yop_poll id=“6″]

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama