reklama

Vánoční Bazar v Morké čtvrti

reklama

Herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko pořádají 13. až 15. prosince  v Divadle DISK DAMU již podesáté oblíbený a hojně navštěvovaný charitativní Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti.  

Letošní jubilejní 10. ročník Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti provází několik novinek.  První z nich je nové, samostatné, transparentní konto, poskytující kdykoliv a komukoliv možnost přesvědčit se o finančních tocích peněz získaných v rámci Bazaru a doprovodných akcí. Na tento účet je možné během celého roku zasílat finanční dary. Další novinkou je příležitost pro firmy či podnikatele, podpořit Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti v rámci svého podnikání – přímo službami nebo v rámci svých nákladů zajistit některé služby a dát tak Bazaru dárek k 10. narozeninám. Příprava Bazaru je náročná a vyžaduje mnoho nákladů předem, každá pomoc je proto vítána a firmám za ni budou nabídnuty nejrůznější protislužby!

Přispět může každý

Veřejnost může na konto Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti přispět také zakoupením vstupenky na benefiční představení Bláznivý Petříček, které je 9. 12. v 19.30 hod. na programu pražského divadla La Fabrika. V inscenaci na motivy filmu J. L. Godarda hrají Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk, v režii Petera Serge Butka a za doprovodu hudby Romana Holého. Na úvod vystoupí Aňa Geislerová a po skončení představení diváky čeká hudební dárek. Vstupenky v ceně 500 Kč jsou již v prodeji v pokladně divadla La Fabrika v Praze – Holešovicích. Pro každého diváka je ke vstupence připravena lahev vína CHÂTEAU VALTICE z limitované edice Bláznivý Petříček (200 kusů), připravené pouze pro příležitost benefice a vybrané osobně Tatianou Vilhelmovou a Vojtěchem Dykem.

Bohatý program

Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti bude mít letos svojí závěrečnou tečku výjimečně v mírně posunutém termínu. Při příležitosti 10. ročníku uvedou pořadatelé speciální hudební gala večírek Snesitelná lehkost pití ve velkém sále Lucerny v pátek 20. prosince od 20 hod., tedy přesně týden od začátku bazaru. Večerem budou provázet Táňa, Aňa a Peter, na pódiu se vystřídá řada atraktivních hostů. Hlavními hudebními pilíři budou kapely Gipsy. cz, brněnský big-band B-Side Band a závěrečný taneční set speciálně pro Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti připraví Roman Holý se svým týmem. Snesitelná lehkost pití bude mít speciální dramaturgii, vystoupení skupin se budou navzájem prolínat a jako hosté s nimi sólově či v duetech zazpívají Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Tereza Černochová, Tonya Graves, Dagmar Havlová, Ester Kočičková, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Vojtěch Dyk, Jiří Macháček, Vojta Kotek, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Martin Hofmann, Marek Taclík, Adam Mišík a další.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama