reklama

Mobilní nakupování snadno a rychle

reklama

Na trh vstupuje nová mobilní aplikace Lamaica, která tvoří obchodní dům z jednotlivých on-line shopů. Velmi snadno mezi nimi můžete přecházet a vše jednoduše objednáte z jednoho uživatelského účtu. Rychlému a pohodlnému nakupování v autě, ve frontě či při čekání letišti tak nestojí nic v cestě.

Mobilní aplikace Lamaica přináší snadné vyhledávání zboží podle kategorií, podkategorií nebo obchodů. Aplikace nabízí aktuální výhodné akce, nebo například pravidelné objednání zboží domů či do kanceláře. Lamaica pokrývá prověřené a spolehlivé on-line shopy jako je iStyle.eu, Fatboy.cz nebo Cokolada.cz. Dosud překážela rozvoji mobilního nakupování neexistence mobilní či tabletové verze většiny on-line obchodů, což nakupující nutilo nepohodlně přecházet mezi stránkami obchodů a při hromadném nákupu vyplňovat kontaktní údaje pro každý z obchodů zvlášť. Není proto divu, že nákup mobilem dokončila jen desetina uživatelů chytrých telefonů.

Nová doba

Aplikace Lamaica proto umožňuje vybírat a nakupovat v oblíbených obchodech do jednoho nákupního košíku, aniž byste museli mezi jednotlivými obchody přecházet a opakovaně vyplňovat uživatelská data a adresy. „Věřím tomu, že nastává doba tabletů a mobilů. Nákupy přes aplikace budou růst,“ usmívá se spoluzakladatel mamacoffee.cz Daniel Kolský důvody, proč se k mobilní aplikaci Lamaica připojil i přesto, že jeho obchod už mobilní aplikaci má. Lamaica je dostupná pro Apple iPhone a brzy bude k dispozici i na Apple iPad a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama