reklama

Vašek Noid Bárta je jako prodavač neodolatelný

reklama

Vyučený řezník, zpěvák Vašek Noid Bárta všem ukázal, že má obchod v krvi a je jedno, jestli prodává maso nebo boty. Při slavnostní otvíračce nového obchodu s botami na pražském Andělu se odvážně postavil za pult, brouzdal mezi regály nebo své muzikálové kolegyni Markétě Procházkové pomáhal s výběrem těch pravých a jedinečných střevíčků.

„To by mi šlo. Mám tendenci ty boty pořád rovnat a asi i jako prodavač vypadám. Jednou mě v obchoďáku dokonce oslovil nějaký pán a ptal se, kde najde určité zboží,“ se smíchem vyprávěl Václav.

„Asi existují chlapi, kteří mají rádi boty a mají plné skříně. Já mezi ně ale nepatřím. Koupím si tak troje boty za rok, a když je ochodím, jdou do popelnice. Přiznám se ale, že mám už dlouho doma outdoorové vojenské boty. Ty nosím tak jednou do roka a mám je moc rád,“ vypočítával Noid stav svého botníku.

Sportovní boty Vašek v podstatě nepotřebuje. Běhání neholduje a při thaiboxu cvičí bos. Přesto má ale doma i luxusní boty, které nosí při lepších příležitostech.

„No jo, na ty jsem úplně zapomněl. Mám v botníku dva páry slušných, lesklých bot,“ smál se Vašek Bárta. Přiznal také, že mu sice manželka Gábina s výběrem obuvi poradí, ale on to radši nechá na odbornících, protože ti mu k tomu dodají i šaty.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama