reklama

Monika Absolonová: Mamina v mírném poklusu

reklama

Zpěvačka a herečka Monika Absolonová jen kvete. Rodinka je v pohodě a ona sama teď dělí svůj čas mezi maminkovské radovánky a současně dolaďuje roli Funny Briceové v chystané muzikálové pecce Funny Girl, která bude mít premiéru 24. února v divadle Studio DVA a jejímž režisérem je Ondřej Sokol.

„Teď je to trošku náročnější období, ale stíhala a stíhám všechno. Ráno jsem se o syna postarala, v půl deváté ho na hlídání předala mamce, pospíšila do divadla a odpoledne, po zkouškách šup zpět a byli jsme s malým až do večera. Je nádhera, když přijdu domů, jak mě vítá a pusinkuje, ale pak se začne poohlížet po babičce a věnuje svou náklonnost zase jí,“ s tradičním úsměvem vysvětlila Monika, která by ráda k Tadeáškovi pořídila ještě brášku nebo sestřičku.

„Zatím to není na pořadu dne. Samozřejmě bych perspektivně ještě jednoho potomka uvítala, ovšem kdy to bude, se uvidí,“ řekla herečka a zpěvačka, která se jako dalších několik protagonistů chystaného muzikálu představila v kostýmu Funny Girl.

„Mám obrovské štěstí na překrásné role, každou z těch žen, které jsem kdy ztvárnila, byla jiná a téměř pokaždé osudová. Funny mě ale, musím přiznat, baví nejvíc. Mary Poppins je rozkošná, Evita úchvatná, ale myslím si, že nebyla napsaná lepší role než je Funny pro ženu mého věku. Je tam mnoho paralel s mým životem a životem jejím. A strašně moc se těším, až Funny Girl budeme hrát před diváky,“ doplnila Absolonová.

A v parádním kostýmu se zajímavým účesem jí to hodně seklo. Trošku ovšem ke garderobě nesedly tejpovací pásky na zádech a krku. „To samozřejmě není součást kostýmu. Ozvala se mi opět krční páteř, takže je to léčebný prostředek, nic jiného v tom není,“ dodala Monika Absolonová a šla se vyfotit
s Romanem Zachem, který hraje v muzikálu její osudovou lásku Nicka Arnsteina, zapózovala i s pohublým Ladislavem Frejem neboli Florencem Ziegfeldem, kterému to mimochodem také hodně slušelo a s Kristýnou Fuitovou-Novákovou, jež hraje její garderobiérku. V povedených kostýmech se představila také Jana Krausová a Lenka Termerová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama