reklama

Večer pro dobrou věc přinesl 72 385Kč pro charitativní účely

reklama

Za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska se v zaplněném divadle v Jaroměři konal již čtrnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný. Záštitu nad akcí přijal starosta města Jaroměř Jiří Klepsa, který tento slavnostní večer ocenil slovy: „Je to již tradice a hodnotím tuto akci jako velmi významnou pro Jaroměř.“

Místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková dodala: „Jsem ráda, že akce se účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení a já jsem již poněkolikáté přítomna na této významné akci, moc se mi akce líbí.“ Moderátorka večera Eva Decastelo dorazila do Jaroměře jako první, společně se svou kamarádkou a zpěvačkou EKI. Eva se během večera rozhodla svádět Muže roku Martina Zacha, který byl u vytržení z její sexy postavy a jako jediný muž si mohl sáhnout na její ladné nožky. „Když jsem byla malá, tak jsem milovala plyšáky. Některé mám do teď schované. Zvlášť jednoho plyšového velkého opičáka jsem chtěla nosit neustále do školky a mít jej pořád u sebe,“ prozradila Daniela Šinkorová, která zavzpomínala na své dětství. Vystoupila i Eva Hrušková se svou sestrou Janou Yngland Hruškovou. „Jsem ráda, že ji tady mám, tolik let jsme se neviděly, tak si jí musím užít,“ dodala Hrušková. Michaela Dolinová trávila několik dnů na horách v Alpách, odkud se vrátila autobusem. Ten měl poruchu a ona několik hodin seděla s ostatními cestujícími v autobuse. „Málem jsem umrzla. Nestihla jsem zkoušku na nový muzikál Adam a Eva, takže jsem dostala dost vynadáno. Aspoň jsem byla tady včas,“ svěřila se s otřesnám zážitkem z Alp Dolinová.

Hvězdná sestava 

Vlastík Harapes nejdřív radil Marcele Březinové, jak má chovat zajíce a hned poté upravoval pořadatele Davida Novotného. „Takhle špatně upravenou košili jsem snad ještě neviděl,“ zlobil se mistr baletu Harapes. „Já bych chtěla nějakého zajíce, ale zvířecí povahy k nám na statek, je lepší kluk nebo holka ?“ vyzvídala Marcela Březinová, která je v tuto chvíli bez chlapa a žádného dalšího zatím nechce, protože není smířená s osudem, který ji potkal. Jan Přeučil gratuloval zpěvačce EKI, která slaví své 20.narozeniny a dostala kytici a medovník. Zato zpěvačka Lucy Junk si večer moc neužila, bolel ji zub a hned po vystoupení spěchala zpátky do Prahy na pohotovost. Vystoupil i Jan Bendig, který se objevil už jako sólový zpěvák bez skupiny New Element. „Chci zpívat své písničky, a proto jsem opustil skupinu,“ dodal Bendig. Magda Malá dorazila se svými dětmi Terezkou a Magdičkou, ze které se stala již velká slečna a Malá byla udivena, že ona je opravdu oproti své dceři malá.

Krásná částka 

Podpořit dobrou věc přišla i sestra Táni Kuchařové Lívie Kuchařová, která se objevila ve světlě zelených šatech a ve zcela novém účesu. „Chci zpívat a nebudu žádnou modelkou, já se cítím dobře na jevišti nikoliv na molu,“ svěřovala se Evě Decastelo v zákulisí Lívie. Zpěvačce Petře Pudové se zasekl zip, ale na pomoc ji hned přispěchal pořadatel akce David Novotný. „To je poprvé, kdy dokonce zapínám podprsenku. S tím nemám žádnou zkušenost,“ dodal Novotný, kterého hned napomínala Petra. „Hlavně spěchej, musím být za moment na pódu,“ žadonila Pudová. Vystoupila i Nelly Řehořová z Police nad Metují, která zabodovala i jako herečka u Zdeňka Trošky v Babovřeskách a nyní se účastní soutěže Česko zpívá a je jednou z hlavních adeptek na vítězství v internetovém hlasování. Dále vystoupili Two Voices a Jana Rychterová snědla v zákulisí nejvíce chlebíčků. Slavnostní večer uváděl Muž roku 2009 Martin Zach s Evou Decastelo, kde opravdu všichni tvrdili, že jsou nejlepší dvojka v moderování! Výtěžek ve výši 72 385 Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. „Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují,“ dodal pořadatel David Novotný.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama