reklama

Známe 10. Českou Miss!

reklama

V Hudebním divadle Karlín se konal jubilejní desátý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss. O vítězce soutěže rozhodovali sami diváci svým hlasováním. Českou Miss 2014 se tak stala Gabriela Franková (19 let) z Brna, studentka Vysoké školy ekonomické v Praze. Titul Česká Miss World 2014 udělila odborná porota  Tereze Skoumalové (23 let) z Ostravy, která studuje na České zemědělské univerzitě v Praze. Hlasování čtenářů deníku Blesk a jeho internetového portálu Blesk.cz přineslo titul Blesk Česká Miss Earth 2014 Nikole Buranské (21 let), z Přerova, která studuje Metropolitní univerzitu Praha.

Posluchači radia Frekvence 1 pak zvolili Frekvence 1 2014.eská Miss 2013 Gabriela Kratochvílová. „Věřím, že dnešní večer naplnil očekávání všech, kteří se na jubilejní finále těšili. Gratuluji vítězkám, ale také finalistkám. Dívky se na dnešní oslavu krásy a elegance pečlivě připravovaly a vím, že vítězky budou důstojně reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích krásy. Děkuji divákům, kteří s námi 10. výročí České Miss oslavili, fandili dívkám a posílali své hlasy,“ podělila se o své pocity bezprostředně po přímém přenosu ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Úžasný večer

O přízeň diváků se v tento jedinečný večer ucházelo celkem deset krásných dívek z celé České republiky. Spolehlivou oporou jim byl moderátor Libor Bouček. Publikum v sále Hudebního divadla Karlín a také diváci televize Prima si užili jedinečný večer s hvězdnými účinkujícími, počínaje Českým slavíkem Karlem Gottem, který ve velkolepém úvodním čísle zazářil s devíti dosavadními královnami krásy a společnost mu dělalo i deset letošních finalistek. Na scéně  nemohla chybět ani Česká slavice Lucie Bílá, kapela Chinaski či Celeste Buckingham. Václav Noid Bárta doprovodil dívky při promenádě ve večerních šatech emotivní písní Chci zas v tobě spát. Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou korunovala legenda světové kinematografie Sophia Loren, která také byla čestnou předsedkyní odborné poroty. V rolích porotců se dále představili ředitelka soutěže Michaela Maláčová, moderátorka Iva Kubelková, olympionik Ondřej Moravec, zpěvák Václav Noid Bárta a další.

Co vyhrála Miss?

České Miss 2014 poskytne společnost CENTRAL GROUP bezplatný pronájem zařízeného bytu na dobu jednoho roku v Praze. Od společnosti Allianz pojišťovna získá pojištění pro sebe i svou rodinu v hodnotě 100 000 Kč. Společnost Stratos Auto věnuje České Miss 2014 BMW řady 4 Coupé. BMW řady 4 Coupé představuje čirou radost z jízdy. Atletický charakter a skutečně pokroková technika dělají novou řadu těchto vozů absolutní jedničkou mezi sportovními prémiovými coupé. Od cestovní kanceláře ESO travel získává poznávací zájezd pro 2 osoby dle vlastního výběru do jedné ze 136 zemí světa všech kontinentů. Společnost Diesel věnuje vítězce poukaz v hodnotě 30 000 Kč na nákup zboží této značky. Channel Crossings věnuje zahraniční jazykový kurz dle vlastního výběru. Signal White Now věnuje vítězce zářivý úsměv díky stejnojmenné zubní pastě a zároveň se vítězka stane tváří Signal White Now na internetu v ČR. Příspěvek na vzdělání ve výši 100 000 Kč poskytne Nadace Zdeňka Bakaly. Golfové vybavení a golfový kurz získá od společnosti Golf Minute Magazine. Ringier Axel Springer věnuje studium na Akademii žurnalistiky a nových médií, což je tříletý studijní pomaturitní program, který napojuje praxi přímo na multimediální portfolio vydavatelství Ringier Axel Springer CZ. V Akademii žurnalistiky a nových médií získávají budoucí novináři zkušenosti přímo v titulech vydavatelství, a mohou se tak například učit od profesionálů z deníků Blesk.  Všechny finalistky České Miss 2014 získají fotoaparát od společnosti FOTOLAB.cz., pitný režim od společnosti Aquila, kadeřnické služby od prestižního salonu Franck Provost, francouzskou kosmetiku Bourjois, plavky Fashion Island, členství ve fitness clubu Pure Jatomi, poukazy na nákup zboží v obchodním domě Kotva, zboží od Signal White Now.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama