reklama

Velikonoční vajíčka podle vychytávek! Originální zdobící technika za hubičku

reklama

Měsíc se s měsícem sešel a na dveře klepou Velikonoce. Zlatý déšť zdobí okraje chodníků a z ranního oparu zní velikonoční koledy. Nevíte si rady, jak letos vyzdobit svůj domov a velikonoční vajíčka? Nebaví vás vytahovat rok co rok tu samou výzdobu, ale nechcete zbytečně utrácet za novou?

Inspirujte se Ájou Agnerovou, autorkou knihy Vychytávky. Luxusní velikonoční výzdobu zvládnete díky jejím tipům během pár minut. Stačí zapojit vlastní ruce, fantazii a využít třeba starší dekorativní ubrousky, které máte už dlouho doma ve skříni. Dejte věcem okolo sebe novou tvář a překvapte rodinu a přátele neotřelou velikonoční výzdobou za pár korun. Vyzkoušejte jednoduché zdobení velikonočních vajíček.

Na domácí zdobení budete potřebovat vajíčka, dekorovaný ubrousek s libovolným motivem, smirkový papír, Découpage lepidlo, štětec, bílou barvu, houbičku a konturovací barvu. Na vajíčko si nejdříve tužkou načrtněte dekor, který následně zvýrazněte konturovací barvou (v případě, že budete používat zapékací konturovací barvu, nezapomeňte ji nechat dostatečně odpočinout a podle návodu zapéct). Po zatvrdnutí barvy aplikujte pomocí houbičky bílou barvu na celé vajíčko.
Po zaschnutí vezměte smirkový papír a lehce obruste vrstvu z nakresleného dekoru. Tím vznikne vintage dekor. Pro podtržení celkového vzhledu použijte ubrouskovou metodu. Z ubrousku si vystřihněte obrázek, sejměte z něho bílé vrstvy a aplikujte je na vajíčko pomocí lepidla a štětce. Stačí pár minut a dokonalé vajíčko je na světě.

Pro velký úspěch svého pořadu se Ája Agnerová rozhodla vydat své nejlepší nápady knižně a představila knihu plnou nápadů, ve které vás překvapí fantastickými triky a tipy, jak vytvořit něco originálního a navíc se u toho dobře pobavit. Všechny vychytávky se dají vyrobit ze starších a nepotřebných věcí, které vám doma jen zabírají místo. Přiložte ruku k dílu a dejte svému domovu novou tvář, potěšíte sebe, své blízké i svou peněženku. Knihu Vychytávky koupíte za doporučenou cenu
369 korun exkluzivně na Alza.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama