reklama

To je velká paráda! Nelly vyhrála prestižní hitparádu

reklama

Už jsme vás několikrát informovali o tom, že teprve šestnáctiletá zpěvačka Nelly je jedním z největších talentů, které česká hudební scéna momentálně nabízí. Že to není jen tak nějaké plácání do vody dokazuje i fakt, že tato mladá slečna teď vyhrála prestižní Kissparádu.

Mohli jste si třeba tisíckrát říkat, že když Nelly ještě neznáte, nemůže nic umět. Opak je ale pravdou. Navíc si možná ani neuvědomujete, kde všude už jste ji viděli. Vždyť si například zahrála ve filmovém trháku Špunti na vodě a pokud si vzpomínáte na titulní píseň, tak tu nazpívala spolu s Michalem Hrůzou právě ona. Ale dobrá, souhlasíme, že to chce nějaké individuální ocenění, něco jasného a hmatatelného. Tak je to tady! Její song Žít jen svou láskou totiž vyhrál hitparádu rádia Kiss.

Pravdou je, že hit z dílny Michala Davida si našel fanoušky okamžitě po svém vydání. „Na světě“ je totiž teprve pár dní a už má na kontě devadesát tisíc shlédnutí na youtube. Je tedy docela logické, že to zkrátka muselo ovlivnit i hlasování na rádiu Kiss. Těšíme se na její další počin! Jestli bude znovu tak kvalitní, Nelly se téměř jistě definitivně zabydlí mezi českou pěveckou elitou.

Foto: Aneta Kupcová, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama