reklama

Verešová nafotila svůj další kalendář!

reklama

Produkční společnost Kisses s.r.o. v čele s Michaelou Fotulovou i letos připravuje jeden z nejprestižnějších kalendářů, které v ČR vznikají. Jedná se o projekt s pracovním názvem Andrea  2014, tedy o kalendář na příští rok, ve kterém se v „hlavní roli“ představí miss Slovenské republiky 1999 a slovenská topmodelka Andrea Verešová.

Andrea v modelingu prorazila již v 16 letech vítězstvím ve slovenské prestižní modelingové soutěži Elite model look. Již několik let žije s rodinou v České republice, je vdaná a má dvě děti. Kalendář Andrea 2014 letos pomůže Nadačnímu fondu Pink Bubble. Andrea se tentokrát předvede v plné své kráse s minimální make upem! „Po kráskách jako Taťána Kuchařová a Petra Faltýnová , které byly tvářemi v minulých letech, jsme letos oslovili Andreu. To, že je krásná všichni dávno víme, ale její přirozená krása mě opravdu ohromila a jsem ráda, že ji právě v tomto kalendáři ukážeme na několika fotkách velmi přirozenou, protože je faktem, že málokterá modelka či herečka si to může dovolit obzvlášť, když už jí není 20,” usmívá se Michaela. Kalendář tedy Andreu ukáže v její co nejpřirozenější podobě. Kalendář nafotil úspěšný fotograf Benedikt Renč.

Pomáhal i Volopich!

Benedikt Renč není pouze bratr známého českého režiséra ,ale především je to přední český módní fotograf žijící v Praze. Spolupracuje s předními módními časopisy. „Focení proběhlo hladce. Chtěl bych poděkovat celému týmu za profesionálně odvedenou práci. když je dobrý tým a krásná modelka, jde všechno snáz,” říká k focení Ben a dodává.  „Jsme zvědaví na konečný výsledek, až kalendář dostane svou konečnou podobu. Doufám, že se bude lidem líbit a na křtu bude co zapít “ směje se. „Fashion poloha, do které jsme Andreu na fotkách nasměrovali, jí velmi svědčí. Jsem zvědav na reakce lidí!” Vybírat fotografie Benovi pomáhal dokonce i manžel Andrey Daniel Volopich. Finanční prostředky získané od partnerů kalendáře budou převedeny ve prospěch Nadačního fondu Pink Bubble. Posláním Nadačního fondu Pink Bubble je podpora onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama