reklama

Vicemiss Čerešňáková se představí veřejnosti jako spisovatelka

reklama

Česká Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková se v blízké době představí veřejnosti jako spisovatelka. Psaní bylo devětadvacetileté modelce vždy bližší a vydáním knihy, na které pracovala dva roky, si plní svůj dlouhodobý sen.

Téma knihy zatím neprozradila a ke knize pouze nastínila: „Jelikož je mi tematika osobního i duchovního rozvoje nesmírně blízká, pokusila jsem se ji začlenit do příběhu tak, aby třeba i druhé posunula v životě o kus dál. Snad se mi to podaří.“ Čerešňáková přiznala, že aby měla na psaní knihy mezi pracovními povinnostmi klid, stahovala se více do ústranní. „Napsat krátký text jde kdykoliv, ale napsat souvislý příběh proložený myšlenkami chce mnoho času, klidu a soustředění, a to jinak než v ústranní nejde. Nevím, jestli kniha veřejnost zaujme, nevím, jestli bude úspěšná, ale až se za sebou jednou v životě ohlédnu, bude mi líto věcí, které jsem neudělala, než těch, které jsem udělala,“ má jasno ve svém životním přístupu Eva, jejíž kniha by se měla na trhu objevit v průběhu podzimu.

Jediné, co chybí, je čas 

Vicemiss 2007 se už na přehlídkových molech objevuje spíše výjimečně a jak uvedla, živí se tím, co ji nesmírně baví a naplňuje. Působí jako moderátorka a manažerka. „Vždycky mě bavily cizí jazyky a jsem vděčná, že jsem našla jejich uplatnění v praxi, kdy mohu znalost několika jazyků využívat. Moderátorů je na trhu hodně, ale těch, kteří zvládnout akci moderovat třeba v angličtině či němčině je podstatně méně.“ Stejně jako cizí jazyky patří i psaní k Eviným zálibám a jediný problém, kterému budoucí spisovatelka průběžně čelila, byl nedostatek času. „Nevadí mi zavřít se někde sama na den, dva či tři, vypnout telefon a psát, spíše naopak, moc mě to baví. Ale při mém vytíženém pracovním programu to není tak jednoduché a to, že jsem knihu dopsala, považuji za malý zázrak. Samozřejmě je za ním mnoho námahy a sebezapření, ale když si stanovím cíl, snažím se ho dříve nebo později dosáhnout.“ Kromě psaní se Česká Vicemiss 2007 oddává v poslední době i méně tradičnímu sportu, kterým je Pole Fitness, jež podle Evy neskutečně zpevňuje a tvaruje postavu. Sama modelka přiznala, že je v lepší formě než kdykoliv předtím, a právě životní rovnováha jí pomohla k tomu, aby svoje prvotní literární dílo dokončila.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama