reklama

Vlastimil Harapes: Jako profík jsem ujížděl na sladkém mnohem víc než dnes!

reklama

Gurmánem byl, je a bude. Sice doma vinný sklípek nemá, ale když dostane chuť na kvalitní mok, rozhodně si ho neodepře. Vlastimil Harapes prostě umí žít. A nevyhýbá se ani sladkostem, i když po skončení profesionální taneční kariéry prý mlsá mnohem méně.

„Je to tak. Laik by se možná divil, ovšem já jsem se v dobách profesionální taneční kariéry dobrotám nevyhýbal a ujížděl na nich, víc, než dnes. Před představením jsem si klidně dal bonboniéru a vůbec neuvažoval o tom, že bych si tím kazil postavu. Prostě byla to energie, kterou jsem potřeboval a kalorie jsem na jevišti vždycky vyskákal. Tak žádné problémy,“ s úsměvem vysvětlil Vlastimil Harapes na slavnostním otevření historické budovy Paláce Rosetta a pasáže spojující stanici metra Národní třída s Jungmannovou ulicí.

Na důkaz toho, že opravdu rád a s chutí dodržuje pitný režim otestoval ve zdejší kavárně i něco chutného vínka a prohlédl si i nabídku dortů. „Je to lákavé a asi si sem někdy zajdu na dortík, ale jen tak pro chuť si dám jeden kousek. Teď už si tolik energetických pochutin dopřávat nemusím, ale třeba dvojku Chardonnay si neodpustím,“ dodal Vlastimil Harapes.

To Světlana Nálepková si sladkosti i víno odpustit musela. „Pádím do divadla na Sestru v akci, takže žádný dortík natož alkohol nebudu. Stihla jsem si spolu s Vlastíkem Harapesem prohlédnout luxusní byty, které se pronajímají v tomto domě, společně jsme si tancem na balkoně zpříjemnili otvíračku a hajdy do Hudebního divadla,“ uvedla Nálepková a jak řekla, tak i učinila.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama