reklama

Vltava pokřtí ve čtvrtek novinkové album Čaroděj

reklama

Vltava v čele se zpěvákem, kytaristou, básníkem a hercem Robertem Nebřenským  slaví v tomto roce třicet let od svého založení. Při této příležitosti podniká turné s názvem Já čekám v Čechách, na kterém představuje nové album Čaroděj a připomíná nejžádanější hity ze svého širokého repertoáru. Jarní část turné vrcholí koncertem v pražském Paláci Akropolis 26. května od 19:00, kde bude albová novinka pokřtěna.

Slavnostní večer proběhne za účasti hostů, kteří přispěli ke vzniku nahrávky. Několik z nich také se skupinou vystoupí, v roli hostujícího bubeníka to bude například Petr Čtvrtníček. Další účinkující budou překvapením i pro samotnou kapelu, neboť někteří z nich se přihlásí až během koncertu.

Dalším dárkem posluchačům je kniha textů Vltavy s ilustracemi Roberta Nebřenského, která nese název výročního turné Já čekám v Čechách. Dle dostupných informací se rovněž stihne do data pražského vystoupení vydat i zpěvník původních písní pojmenovaný Hurá písničky!. „Jsem rád, že je na světě deska a teď čerstvě kniha, s tím zpěvníkem půjde o minuty, tak nevím,“ sdělil aktuálně Robert Nebřenský a dodal: „co ale vím – a jsem rád, že jsem si to během našeho turné mohl opět připomenout – že na nás všude v republice chodí krásní lidé. To, že stále existuje vnímavé a doceňující publikum, je pro mě velkým povzbuzením.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama