reklama

Tuzemskou premiéru Hledá se Dory podpoří unikátní mořské akvárium

reklama

Jedinečnou šanci zhlédnout mezi prvními příběh „Hledá se Dory“ od studia Disney/Pixar, jenž navazuje na celosvětový hit „Hledá se Nemo“, přinese Centrum Černý Most svým návštěvníkům již ve středu 15. června v rámci celorepublikové slavnostní premiéry filmu.

Doprovodná zábavně-edukační výstava, kterou v centru na Černém Mostě doplní unikátní mořské akvárium s objemem 800 litrů, bude připravena již od 1. června a potrvá do 19. června. U příležitosti oslav Dne dětí o víkendu 4.–5. června se mohou rodiny těšit na lákavý program s podmořskou tematikou plný zábavy a soutěží o atraktivní ceny. Na držitele věrnostní karty bude navíc čekat promítání prvního dílu „Hledá se Nemo“ zdarma.

Multikino CineStar v Centru Černý Most představí divákům v České republice vůbec poprvé nový příběh z dílny studia Disney/Pixar nazvaný „Hledá se Dory“, jehož předchozí díl věnovaný oranžové rybce Nemo se zařadil mezi 10 nejlepších animovaných filmů na světě. Možnost zhlédnout novinku zdarma v rámci slavnostní premiéry ve středu 15. června, tedy dokonce o den dříve před oficiálním uvedením filmu do českých kin, získají vítězové soutěže o vstupenky. „Vyhrávat se bude na našem facebookovém profilu od 1. do 10. června ve speciální soutěži pexeso,“ uvedla Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most. „Jsme velice rádi, že vůbec první promítání filmu Hledá se Dory hostí právě naše centrum. Věříme, že to zákazníci s nadšením uvítají, stejně jako zábavně-edukační výstavu.“

Tematickou výstavu ozdobí unikátní mořské akvárium, které bude ve spolupráci s firmou Aqua Rain s.r.o. do prostor Centra Černý Most naistalováno. 800litrová nádrž s mořskou vodou a tzv. živým pískem importovaným z korálových oblastí se stane domovem symbiotických sasanek a rybek známých z animovaného příběhu studia Disney/Pixar: oranžových klaunů očkatých (filmový Nemo) a modrých bodloků pestrých (předobraz pro Dory). Akvárium bude osvětleno pomocí LED technologií, jež dokáží rybkám zprostředkovat přirozené prostředí a světelné podmínky, jako je rozednívání, stmívání, blesky nebo noční měsíc.

O víkendu 4.–5. června se atmosféra Centra Černý Most ponese v duchu oslav Dne dětí, které poskytnou malým návštěvníkům příležitost vyhrát spousty cen a dárků, mimo jiné vstupenky do Mořského světa na pražském Výstavišti. Čekat na ně budou také soutěžní stanoviště, oblíbené malování na obličej, skládání tematických puzzle nebo lovení umělých rybiček. Držitelé věrnostní karty Centra Černý Most mohou navíc od pátku do neděle v termínech 3.–5., 10.–12. a 17.–19. června využít možnosti bezplatných promítání dokumentárních filmů od National Geographic (mezi 10. a 16. hodinou) či si připomenout snímek „Hledá se Nemo“ (během výše uvedených víkendů vždy od 16 hodin).

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama