reklama

Na Den dětí za sportovními legendami do OC Quadrio

reklama

Na Den dětí ve středu 1. června se piazza před OC Quadrio promění v jedno velké sportoviště. Mezi 12. a 19. hodinou čeká všechny malé i velké nadšence spousta zábavy s českými sportovci.

Připravena jsou tři sportovní stanoviště, na kterých si děti vyzkouší trénink pod vedením profesionálních trenérů a zhlédnou exhibiční zápasy s celebritami. Na programu je celá řada soutěžních disciplín, ve kterých bude možné poměřit síly s vrstevníky i idoly ze světa sportu. Na pódiu se v průběhu dne představí vybraní sportovci.

K dispozici bude basketbalové hřiště, na kterém se mohou děti zapojit do tréninku pod záštitou České basketbalové federace. Pingpongové stoly různých velikostí a tvarů se zábavným programem nabídne na svém stanovišti Česká asociace stolního tenisu. Zrádnou rovnováhu dětí při postoji čápa prověří organizátoři Sazka olympijského víceboje. Za Český klub fair play na pódiu vystoupí předsedkyně klubu Květoslava Pecková-Jeriová, olympijská medailistka v běhu na lyžích, dále se můžete těšit na dvojnásobného vítěze OH v Atlantě a sportovního ředitele Českého olympijského výboru Martina Doktora, mistryni světa ve vodním slalomu Kateřinu Kudějovou, stolní tenistku Ivetu Vacenovskou, moderního pětibojaře Jana Kufa nebo freestyle motocrossového jezdce Petra Piláta.

Připravena je i výtvarná soutěž tematicky zaměřená na Olympijské hry v Riu. Soutěžit se bude o spoustu cen – mimo jiné i o oblečení z oficiální Rio olympijské kolekce 2016.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama