reklama

Vraspírová, Bočanová, Vignerová a spol. se nechaly hýčkat v lázních! Kolik času si najdou na pořádný relax?

reklama

Slavné krásky vyrazily do pražských Lázní Jupiter, kde si užívaly den plný relaxu. Lázeňské středisko totiž pod jednou střechou nabízí různé blahodárné procedury a tak se holky nechaly od milého personálu celou dobu jenom hýčkat.

Parní lázeň nejvíce zaujala Mahulenu Bočanovou. „Bylo to v takové dřevěné boudičce, která vypadá jako solárko. Je celá z baobabu a proudí tam horká pára, kterou dýcháte společně s citronovou trávou a vůní dřeva,“ svěřila se herečka. Mrzelo ji, že akorát nestihla saunu, kterou navštěvuje už od dětství.

„Moje maminka se mnou chodila do sauny už když mi byly pouhé tři roky. Snažila jsem se to také naučit Márinku, ale sauna ji těžce nebaví a ani by do ní nesmí, protože by neměla střídat teplo a chlad. Máma mě tam ale vodila a vždycky s sebou brala jablíčka, která dávala na pec a tu saunu vždycky krásně provoněla. Pak jsme je snědly, když jsme vyšly ven, a maminka si u toho popíjela vínko nebo šampaňské. Vždycky když jsem v sauně, tak si nějaké jablíčko vezmu s sebou a tím si připomenu své dětství,“ vzpomínala nostalgicky Mahulena. Ta se v létě chystá odpočívat na tanečním táboře, kam jezdí od působení ve StarDance, a také na dovolenou k moři. To má ale jeden háček! „Ještě nevíme kam jedeme, protože se nám to trošku zkomplikovalo. Koupili jsme zájezd pro pět lidí, ale odlety byly v noci a to s těmi dětmi nešlo. Tak nám teď hledají nějaké východisko, abychom za ty samé peníze jeli někam jinam s odletem odpoledne,“ přiznala herečka.

Relax v solné jeskyni si pro změnu užila Aneta Vignerová, která by na rozdíl od Mahuleny do klasické sauny nevlezla. „Mně to nedělá dobře, špatně se mi tam dýchá. To si radši zajdu zaplavat,“ řekla modelka, která má k lázním jinak kladný vztah. „Teď jsem byla na pobytu v Luhačovicích. Pila jsem tam Vincentku a procházela jsem se tam a byl to opravdu úžasný relax,“ tetelila se blahem Aneta, která potvrdila, že na romantické dovolené byla s novým přítelem. Více informací o nové lásce však odmítla prozradit. „Nemám potřebu se o tom bavit. Navíc chci také respektovat jeho soukromí. Takže je mi hezky a prožívám strašně krásné období a to je celé,“ řekla k novému vztahu Vignerová, která plánovala odsunout modeling na vedlejší kolej. Teď je ale, zdá se, všechno zase jinak. „Ještě mu dám možná šanci. Přemýšlím, že ještě vycestuju a pracuju teď na tom s agenturou. Asi jsem stále ve fázi hledání. Ráda bych načerpala nějakou inspiraci, tak bych chtěla letět pryč,“ dodala.

Bohatá nabídka procedur přilákala i Petru Vraspírovou, která chodí pravidelně akorát na pedikúru.

„Je to důležité, protože hodně tančím a běhám v cizích botách na jevišti. Jinak nikam moc nechodím. Ale cíleně vyrážíme s Romanem na wellness víkendy, nejčastěji do Teplic, protože je Roman tváří Lázní Teplice,“ uvedla zpěvačka, která raději odpočívá doma. „Relaxuju jedině večer u televize nebo si čtu a maluju. Teď například čtu od Osha Intuici,“ přiznala Petra. Ta kvůli zkoušení dvou muzikálů Vlasy a Doktor Ox musí odsunout letní dovolenou u moře až na zimní měsíce.

Do vířivky zase bez ostychu skočila se svými dvěma dětmi Irena Máchová, známá například ze seriálů Ordinace v Růžové zahradě nebo Ohnivý kuře. Herečka dříve docházela pravidelně na masáže ze zdravotních důvodů. „Chodila jsem na rehabilitační masáže. Když jsem byla malá, tak se mi na volejbale zablokovala záda a od té doby mám jedno bolavé místo a pak jsem do toho ještě tahala děti a ta záda jsem měla hodně zhuntovaná,“ svěřila se herečka se svým problémem.

Procedurami nepohrdla ani Henrieta Hornáčková, která zase chodí pravidelně na kosmetiku. Ani ona však příliš neodpočívá. „Času teď moc není, takže se snažím akorát chodit dřív spát a to je tak celé. To mi připomíná, že bych se měla sama sobě víc věnovat,“ usmála se sympatická blondýnka. Jednou za půl roku si s přítelem udělá aspoň nějaký ten wellness víkend a loni dokonce podstoupili dobrodružnou proceduru v Indii. „Minulý rok jsme byli v Indii, tam šli jsme na pravou ajurvédskou masáž. Bylo ale nepříjemné, že tam nesmí masírovat ženy. A já jsem radši po různých zkušenostech, když mě masíruje žena, protože u chlapů mám pocit, že si mě moc prohlížejí a je mi to nepříjemné. V té Indii to bohužel nešlo a dokonce jsem prosila i majitelku salonu, ta ale byla neoblomná,“ vyprávěla herečka, která letos vyrazí na dovolenou do Gruzie.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama